Vodafone Merhaba Bedava İnternet Paketi 2021

Vodafone Merhaba paketi sayesinde hem ebeveynlerin cebi hem de çocukların yüzü gülüyor. Merhaba paketi sayesinde çocuğunuzun ilk ay telefon faturasını ödemeyeceksiniz. Özellikle çocuklarının güvenli internet kullanmasını isteyen ebeveynleri düşünen kampanya sadece fiyat olarak değil, düşünce olarakta güzel bir kampanya sunuyor.

Vodafone Merhaba Bedava İnternet

Müşterinin beklentilerini her durumda karşılamaya çalışarak üretmeye devam eden Vodafone en güvenilir operatör firmaları arasında yer alıyor. Sadece yetişkinleri ya da yaptıkları kampanyalarla müşterinin cebini değil güvenliğini de düşünen Vodafone yükselen grafiğiyle en ön sırada yer alıyor.

Çocukların iletişim ihtiyacını karşılamak hem teknolojiden yararlanmasını sağlamak hem de güveni elden bırakmamak için bu kampanyadan geç olmadan yararlanmalısınız. Güvenli teknoloji sayesinde çocukları teknolojiden uzaklaştırmak zorunda kalmadan her an ulaşabileceksiniz. Ayrıntılı bilgi ve farklı kampanya içeriklerine de göz atmayı unutmayın

Vodafone Merhaba Kampanyasına Katılım

Vodafone Merhaba Kampanyası Şartları;

  • 542’ye telefon açarak bu kampanyaya kısa sürede katılım gerçekleştirebilirsiniz,
  • Katılım için 7-13 yaş arası bir kullanıcının olması gerekir,
  • Eğer iptal etmek isterseniz müşteri hizmetleri ya da internet üzerinden kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Vodadone Merhaba Neler İçerir?

Vodafone merhaba kampanyası içerisinde 200 dakika her yöne kullanım hakkı, 1000 sms ve 2 gb interneti 22 tl ödeyerek satın almanızı sağlar. İlk 3 ay ücretsiz bir şekilde bu kampanyadan yararlanmak mümkündür. Sadece yurtiçi ve paket tanım süresince haklardan faydalanılabilir. Eğer her ay 30 tl yükleme yaparsanız 1 gb hediye internet kampanyası hala devam ediyor.

Vodafone Merhaba Bedava İnternet Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Günlük 250 MB Bedava internet Paketi 2021

Scroll to Top