Vodafone Red Aile indirim paketi 2021

Vodafone Red Aile indirim paketi 2021

Vodafone red aile indirim paketi ile Vodafone’un sunduğu en özel fırsatlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz. Aileden biri Vodafone Red paketlerini kullanıyorsa birçok avantajdan yararlanmanız mümkün.

Vodafone Red Aile İndirim Paketi

Vodafone red aile indirim paketi Vodafone’un sunduğu en özel paketlerden biridir. Bu indirim paketinden yararlanmak için aileden birinin Red paketlerinden birine sahip olması gerekiyor. Aileden iki kişi Vodafone Red’e geldiğinde %35 indirim hakkına sahip olmaktadır. Vodafone hatta sahipseniz Red’ yeni geçen üyeler için de %35 indirim fırsatı sunulmaktadır. Vodafone Red 4.5G Red XS indirimli paketinden yararlananlara Vodafonlulara ve sabit hatlarla sınırsız iletişim hakkı sunulmaktadır.

Diler hatlarla da 1000 dk bedava konuşma hakkı sunulmaktadır. Her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet peketine de 39 TL’ye sahip olabilirsiniz. Vodafone Red 4.5G Red S indirimli paketi fırsatında da 1000 SMS ve 6 GB internet paketini 45.5 TL’ye alabilirsiniz. Vodafonelularla ise bedava konuşma hakkı devam etmektedir.

Vodafone Red 4.5G Red M indirimli paketinde Vodafonelularla sınırsız konuşma haklarının yanında diğer hatlarla 2000 dk bedava konuşma hakkı verilmektedir. 8 GB internet ve her yöne 1000 SMS ise 52 TL’ye sunulmaktadır. Vodafone Red 4.5G Red L indirimli paketinde Vodafonlularla sınırsız konuşmanın yanı sıra diğer hatlarla 2000 dk bedava konuşma hakkı bulunmaktadır. 12 GB internet ve her yöne 1000 SMS 65 TL’dir.

Vodafone Red Aile indirim paketi 2021” başlıklı yazımızda yanımda uygulaması üzerinden aile indirim paketini aktif etmeniz için yapmanız gerekenleri tüm detayları ile birlikte anlattık. Daha detaylı bilgi almak için vodafone.com.tr ya da yanımda uygulamasını indirip, bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Scroll to Top