Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

yanimda

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası ile Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmış olan ve kampanyaya katılım noktasında talepte bulunan bütün bireysel aboneler 3 gün geçerli olmak üzere 1GB cepten bedava internet hediye kazanıyor.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Üstelik bireysel faturalı ve faturasız esnek tarifeli aboneler için 3 gün geçerli olan bedava internet paketi 1GB yerine tam 2GB internet paketi olarak veriliyor.

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra internet paketleri bölümünden hediyelik haftalık internet paketini al seçeneğini seçerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması ile, hatlarıyla ilgili pek çok işlemi herhangi bir mekana bağlı kalmaksızın ve günün her saatinde yapabilirsiniz. İşlemlerinizi kolayca halledebilmek için bu uygulamayı indirmiş olmanız yeterli olmaktadır.

Not: Yanımda uygulamasını kullanmak için Vodafone self servis şifresi almanız gerekmektedir.

Vodafone yanımda internet kampayalarından haberdar olmak için uygulamayı indirmelisiniz, ya da vodafone.com.tr üzerinden güncel kampanyaları takip etmelisiniz. Web sitemiz üzerinden güncel olarak yayınlanan kampanyaları da takip etmeniz mümkün.

Scroll to Top