Mobil11.Net

Vodafone Öğrencilere Özel İnternet Paketleri 2021

21.04.2021
Vodafone Öğrencilere Özel İnternet Paketleri 2021

Yapmış olduğu çalışma ve hizmetler ile dünyada olduğu kadar ülkemizde de en önemli GSM şirketlerinden olmayı başaran Vodafone firması, gerçekleştirdiği kampanyalara yenilerini ekleyerek abonelerine imkânlar sunmaktadır. Hız kesmeden yapılan yenilikler sayesinde, müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verilmekte ve onların istekleri doğrultusunda hizmetler sunulmaktadır.

Öğrencilere Özel İnternet Paketleri

Bu özellikler sayesinde Vodafone şirketi, sunmuş oldukları iletişim alanında başarılarını artırarak daha çok müşteri elde etmeyi başarmıştır. Günümüzde giderek yaygınlaşmakta olan internet kullanımı, iletişim alanında da çeşitli yeniliklerin sunulmasında etkili olmuş ve Vodafone firması da bu yenilikleri müşterilerine sunmuştur. Bahsedilen yeniliklerden birisi de evden internet kampanyalarıdır. Öğrenci ve 26 yaş altı kişilere özel sunulan internet paketi, gençlerin taleplerini karşılamasına olanak sağlamaktadır.

Öğrencilere Özel Olarak Sunulan İnternet Paketi Kullanım Şartları

İnternet paketine başvuru yapmak için, cep merkezlerinden ya da 542 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden başvuru yaparak katılabilirsiniz. Ayrıca online self servis aracılığı ile online başvuru formu üzerinden başvuru da bulunabilirsiniz.

  • Kampanyaya katılabilmek için 26 yaş ve altı olmanız gerekir.
  • Tarife içeriklerinde, 12 ay taahhüt ile ayda 79,90 TL üzerinden 16 Mbps ve ayda 79,90 TL üzerinden 24 Mbps fiber internet seçenekleri bulunmaktadır.
  • Taahhüt süresi bittiği zaman standart ücret alınmaktadır.
  • İnternet kullanımında 100 GB aşıldığı zaman internet hızınız yavaşlatılmaktadır.
  • Evde kurulum hizmetinden faydalanabilir ve modem kurulumu hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerinden detaylı bilgileri elde edebilirsiniz.

Vodafone Öğrencilere Özel İnternet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone Kafana Göre 1 Saat Bedava internet Kampanyası

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.