Vodafone Günlük 250 MB Bedava internet Paketi 2021

250mb

Günlük internet kullanımlarında yüksek miktarlara ulaşan kişiler için Vodafone çeşitli kampanyalar yapmaya devam ediyor. Son olarak bir gün içerisinde kullanılabilecek olan 250 MB internet paketiyle kullanıcıların bedava internet kullanmasına da olanak sağladı. Kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirerek bunun üzerinden bazı işlemleri yapmış olması gerekiyor. Uygulama içinde yer alan Bana Ne Var menüsü üzerinden gelen kampanyalar görüntülendikten sonra kullanıcıların onayıyla hediyelerin kazanılması mümkün oluyor.

Günlük 250 MB Bedava internet Paketi

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone kullanıcıları için sunulan bu avantajlı pakete erişmek için kullanıcıların bazı işlemleri yapmış olması gerekiyor.

  • Vodafone Yanımda uygulamasını yükleyip bir hesap açın.
  • Uygulama menülerinden Bana Ne Var kısmına girip kampanyaları görüntüleyin.

Çok basit şekilde gerçekleştirilen kampanyaya katılımın ardından kullanıcılar günlük olarak 250 MB internetten 1 GB’a kadar bedava internet kullanma hakkına sahip olabilirler. Haftada sadece Pazartesi günleri geçerli olan bu kampanyayla her hafta yeni fırsatlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Günlük 250 MB Kampanyasıyla İlgili Bilinmesi Gerekenler

Bana Ne Var menüsü sadece internet paketlerini sunabilen bir alan olarak kalmamaktadır. Bunların yanında kişilere konuşma süreleri anlamına gelebilecek dakika hediyeleri de verebilir. Tamamen rastgele bir şekilde kullanıcının karşılaşacağı bu kampanyalardan gelen hediyeler sadece yurtiçi kullanımlarla sınırlandırılmış durumdadır. Hali hazırda internet paketi olmayan kişilerin WiFi bağlantıları üzerinden de erişim sağlayarak uygulama üzerinden kampanyasını alması mümkün olmaktadır.

Vodafone Günlük 250 MB Bedava internet Paketi 2021” başlıklı yazımızda günlük 250 MB internet kazanmak için yapmanız gerekenleri tüm detayları ile birlikte anlattık. Daha detaylı bilgi için operatör sayfasını ziyaret edebilir, ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top