Vodafone Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler 2021

Vodafone Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler 2021

Vodafone’lu Vodafone’suz olmanız fark etmez! Hatta faturalı faturasız olmanız da fark etmez. Vodafone Akıl Küpü Tarifeler’de herkese göre bir fırsat mutlaka var. Sürekli yenilenen uygun paketler ve cazip akıllı telefon teklifleriyle Vodafone’lu olmanın ayrıcalığı bambaşka!

Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler 2021

Herkes Akıl Küpü Tarifeler’den yararlanabilir. İster çoktandır Vodefon’lu olun, ister Vodafone’a yeni geçmiş olun ister de hattınızı faturasızdan faturalıya geçirin. Herkese uygun bir tarife Akıl Küpü Tarifeler’de mutlaka var! İşte herkese uygun Akıl Küpü Tarifeler:

Eğer Vodafone’a yeni geçtiyseniz kamululara özel uygun tarifelerde

  • Her yöne 750 dakikayı,
  • 1000 SMS’i,
  • 3 GB interneti ve
  • Devretme özelliğini 29 TL’ye, bu internet bana yetmez derseniz aynı SMS ve dakikada ancak 5 GB’lık paketi 39 TL’ye satın alabilirsiniz.

Zaten Vodafone’lu iseniz aynı tarifeyi 36 ve 46 TL’ye alabilir, bol internetin ve devretme özelliğinin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ayrıca tarifenize ek olarak ödeyeceğiniz az miktarlarla son model akıllı telefonlara sahip olmak için de Akıl Küpü Akıllık Telefon Teklifleri’ne göz atabilirsiniz. Bol seçenek ve uygun fiyatlarla ister kendiniz için ister sevdikleriniz için en uygun modeli ucuza bulabilir, istediğiniz modeli çok daha uygun taksitler ve yeni fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için interneti sitemizi ziyaret edebilir, Vodafone Self Servis üzerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone’lu iseniz 542’yi tuşlayarak sabit hattan arıyorsanız ya da farklı bir operatöre aboneyseniz de 0 (542) 542 00 00’ı arayarak Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kamu Çalışanlarına Özel Tarifeler 2021” başlıklı yazımızda kamu çalışanlarının faydalanabileceği, uygun ve akıl küpü tarifeleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Süper Net 3 Ay Bedava Kampanyası

Scroll to Top