Vodafone SüperNet 3 Ay Bedava internet Kampanyası 2021

Vodafone SüperNet 3 Ay Bedava internet Kampanyası

Vodafone bir telefon hattı olarak hem telefon için hem de evde kullanılan internet için birçok kampanyayla karşınıza çıkıyor. Özellikle ilk ay yeni hat açım sürecinde, modem aldığınız ve diğer işlemleri gerçekleştirdiğiniz için masrafa girmiş oluyorsunuz. Bu yüzden Vodafone sizlere ilk 3 ay boyunca evinizde bedava internet imkanı sağlıyor. Tabii ki buna dahil olabilmek için yapmanız gereken belli başlı şartlar var.

SüperNet 3 Ay Bedava internet

Vodafone’un gerçekleştirdiği bu kampanya için gereken şartları aşağıda görebilirsiniz.

  • Bu kampanyaya katılmak için yeni abone olmanız gerekmektedir.
  • Eğer kampanyaya katıldığınızda modemi de beraberinde alırsanız diğer işlemlere gerek kalmayacaktır ve anahtar teslimle tüm işlemler tamamlanmış olacak ve kampanyadan faydalanabilir durumda olacaksınız.
  • Sadece evde olan internetinizi telefonunuza bağlayarak oradan da kullanabilirsiniz.
  • Kampanya için 27 aylık bir abone kontratına sahip olmanız gerekmektedir.
  • İleride hız ve limit ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz internet paketine göre ücrete tabi tutulacaksınızdır.

Hem Modem Hem İnternet Paketi

VodafoneSüperNet 3 ay Vodafone bedava internet kampanyasından faydalanırken aynı zamanda modem sahibi de olursanız fiyatlandırma değişiyor. Modem ücreti 117.6 TL’dir ve sonrasında her ay faturanıza ek olarak 4.90 TL modemin yansıması olacaktır. Ancak bu modem ücreti de faturalarınıza ilk 3 ay yansımayacak ve bir süre dilediğiniz gibi internetinizi kullanabileceksiniz. Kampanya için şubelerle görüşebilirsiniz ve bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Vodafone SüperNet 3 Ay Bedava internet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda evde internet kullanıcılarına sağlanan ilk 3 ay bedava internet kampanyası ile ilgili tüm detayları anlattık. Daha detaylı bilgi almak için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top