Vodafone Kalan Bakiye Nasıl Öğrenilir?

Vodafone Kalan Bakiye Nasıl Öğrenilir

Vodafone bakiye sorgulama işlemleri için tüm Vodafone kullanıcıları; SMS, online uygulama, telefon ve Self Servis sistemi üzerinden bu işlemleri gerçekleştirebilirler. Kalan bakiyelerini ve fatura kullanım detaylarınızı *123# yazıp arama tuşuna basarak kolayca sorgulayabilirsiniz. Bu yöntem bilinen en basit ve kolay yollardan biridir. Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya sahip olan Vodofone tarafından tüm müşterileri için kısa sürede bakiye sorgulama, kampanya detaylarını görüntüleme ve diğer pek işlem için hızlı işlem kanalları aktif olarak hizmet vermektedir.

Günümüzde hemen hemen tüm GSM operatörleri tarafından mobil uygulamalar ile online hizmetler sunulmaktadır. Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasının ardından kalan kullanımların görüntülenmesi ve güncel fatura sorgulama işlemleri için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Vodafone kullanıcılarına özel birçok sürpriz kampanya ve tarife detayları uygulama üzerinden kullanılabilir. Vodafone kalan bakiye öğrenme işlemleri saniyeler içinde gerçekleştirilebilir.

Vodafone kurumsal müşteri hizmetleri numarasını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Kalan Bakiye Öğrenme

Vodafone kalan kullanım özeti öğrenme ve bakiye sorgulama işlemleri için:

 • 7501 numarasını arayabilir,
 • BAKIYE yazıp 7501’e kısa mesaj göndere bilir,
 • *123#’yi tuşlayabilir,
 • Online Self Servis uygulamasını kullanabilir veya
 • Vodafone Yanımda ile sorgulama yapabilirsiniz.

Tüm işlemleri kısa süre içinde gerçekleştirerek tüm kalan kullanımlarınızı ve hizmet detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz. Vodafone kullanıcıları için özel olarak sunulan Vodafone Yanıma uygulaması aynı zamanda kampanyaları ile tarifinize ücretsiz olarak; internet, dakika ve SMS fırsatları sunmaktadır. Bu nedenle uygulama üzerinden sorgulama yapmanız sizin için en avantajlı yöntemlerden biri olabilir.

Vodafone Dakika, SMS ve İnternet Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone paket son kullanma tarihi sorgulama dahil olmak üzere; dakika, SMS ve internet kullanımlarınız hakkında detaylı bilgilere 7000’e ücretsiz olarak kısa mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Tüm kullanımlarınızı bir arada görmek için:

 • OZET yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Kalan kullanımlarınızı detaylı bir şekilde görüntülemek için ayrı ayrı:

 • TL,
 • DK,
 • SMS,
 • INTERNET Sorgu,
 • MMS Sorgu.

Yazıp yine 7000’e mesaj gönderebilirsiniz. SMS ile yapılan sorgulamalardan 48 saat içindeki kullanımlar güncellenmeyebilir. SMS sorgusu veya online sorgular ile tüm fatura detaylarının görüntülenmesi mümkündür. Vodafone kalan bakiye öğrenme yöntemleri arasında en hızlı yol online sorgulama işlemleridir.

Vodafone Faturalı Hatlara Ait Güncel Fatura Nasıl Öğrenilir?

Vodafone kalan kullanım faturalı hat üzerinden hizmet alan kullanıcıların kalan kullanımlarını öğrenmek için birçok farklı yöntemi kullanması mümkündür. Faturalı hat sahipleri için sorgulama işlemleri:

 • GUNCEL yazıp, 7001’e mesaj gönderebilir,
 • Online Self Servis ile Güncel Görüşme Detayı sayfasını kullanabilir,
 • DAKIKA veya SURE yazarak 7001’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Fatura detaylarınıza ilişkin tüm kullanımlar ve güncel tutarlar SMS ile bu yöntemlerle tarafınıza bildirilmektedir. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden faturalı hat sahiplerinin sorgulama yapmaları da mümkündür. İster faturalı ister faturasız tüm Vadofone kullanıcıları için benzer bakiye sorgulama yöntemleri uygulanabilmektedir.

Vodafone ev internet paketleri nelerdir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Sürekli Gelen Bakiye Uyarı Mesajı Nasıl Kapatılır?

Vodafone bakiye uyarı mesajı özellikle Apple marka telefon kullanıcılarının karşılaştığı en büyük sorunlardan biridir. Imessage ve FaceTime uygulamalarına sahip Apple, aktivasyon işlemleri için kullanıcılara ücretli SMS göndermektedir. Aşım olmayan sınırlı tarifeler için bu uygulamalara yönelik ücretli SMS gönderimi yapılamadığı için sürekli bakiye uyarısı almanız mümkündür.

Apple tarafından ücretli olarak Imessage ve FaceTime uygulamalarının aktivasyonu için gönderilen mesajların, aşım olmayan Vodafone tarifesi kullanıcıları için ortaya çıkardığı sorunu, FaceTime ve Imassage uygulamalarını kapatarak, bakiye uyarı mesajını engelleyebilirsiniz. Vodafone kalan bakiye öğrenme işlemleri ile söz konusu mesajlardan dolayı yaşadığınız kesintileri fatura detayları üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Kalan Bakiye Öğrenme” başlıklı yazımızda kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için yapmanız gerekenleri detaylı olarak aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için yanımda uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifeler 2021

Scroll to Top