Vodafone Red Yeni Aile İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Vodafone Red Yeni Aile İnternet Paketleri
  • Kampanyamıza birçok noktadan katılım sağlayabilirsiniz. Vodafone Cep merkezlerine başvurmak, Online Self Servis’e giriş yapmak ya da 542’yi aramak, katılım için kullanabileceğiniz alternatif seçeneklerdir.
  • Kampanyaya katılım için, Vodafone bireysel hat sahibi olmak dışında herhangi bir koşul aranmamaktadır.
  • Aylık 49 TL ödemeye yaparak; sabit hat görüşmelerinizi sınırsız yapabilir, her yöne 2000 dakika konuşabilir, 1000 SMS gönderebilir ve 10 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.
  • 15 GB internet kullanabileceğiniz pakette ise; şebeke içinde ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, her yöne 2000 dakika arama ve 1000 SMS için 65 TL ödemeniz gerekmektedir.
  • 20 GB cepten internet kullanabileceğiniz paket ise; şebeke içi sınırsız konuşma, her yönde kullanabileceğiniz 2000 dakika ve 1000 SMS karşılığında 78 TL ödemenizi gerektirmektedir.
Vodafone Red Yeni Aile İnternet Paketleri
Vodafone Red Yeni Aile İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Detaylarını vermiş olduğumuz kampanya kapsamında ay sonuna ne kadar kaldığını düşünmek zorunda kalmadan sevdiklerinizle rahat rahat iletişim kurmaya devam edebilir ve bol bol cepten internet kullanma keyfini sürebilirsiniz. Kampanyadan çıkmak için çağrı merkezinetelefon edebilir ya da VodafoneYanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Haklarınızın yüzde 80’ini kullandığınızda bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. “OZET” yazarak 7000’e gönderdiğinizde kullanım haklarınız ile ilgili kalan bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vodafone Red Yeni Aile İnternet Paketleri ve Kampanyaları ” başlıklı yazımızda aile paketlerinin nasıl yapılacağına dair tüm detayları operatör kullanıcıları ile paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için, Vodafone web sayfasını ziyaret edebilir veya yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Vodafone Red Tarifeleri 2021

Scroll to Top