Vodafone FreeZone’lulara 2 GB İnternet Kazanma Fırsatı

Vodafone FreeZone’lulara 2 GB İnternet Kazanma Fırsatı

Vodafone FreeZone’lu olan gençler, hediye internet kazanıyor. Vodafone tarafından sunulan kampanya kapsamında TL yükleyerek 2 GB hediye internet kazanılabilir. Hediye internet kazanmak isteyen abonelerin; 30 TL üzeri yükleme yapması ya da 29 TL ve üzeri paket alması gerekiyor. Gerekli koşulları yerine getirenler, hediye interneti doyasıya kullanabilir.

FreeZone’lulara 2 GB İnternet Kazanma Fırsatı

Vodafone FreeZone abonesi olabilmek için, 26 yaş altında olunması gerekir. 26 yaş altında olan Vodafone kullanıcıları FreeZone dünyasına katılarak, sunulan fırsatların keyfini çıkarabilir.

26 yaş ve altında olan ancak cep telefonu hattı anne ya da babasının üzerine kayıtlı olanlar da kendilerini Vodafone internet sitesinden kullanıcı olarak tanımlayarak FreeZone dünyasına katılabilirler.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Vodafone, kampanya bitiş tarihi ile bilgi paylaşımında bulunmadı. Kampanya devam ediyor. Vodafone aboneleri, gerekli koşulları yerine getirerek, 2 gün geçerli bedava 2 GB internet kazanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyaya katılmak için, Pazartesi günleri 30 TL yükleme yapılması ya da 29 TL üstü paket satın alınması gerekir.
 • Vodafone FreeZone abonelerine sunulan 2 GB hediye internet kampanyasından, 26 yaş altı bireysel faturasız tarifeye sahip aboneler yararlanabilir.
 • Hediye 2 GB internet paketi için bildirim SMS’i gelir. Aktivasyon için kısa mesajın gelmesi ile birlikte hediye internetin kullanım süresi de başlamış olur.
 • Bedava 2 GB internet kullanım hakkı sadece yurt içi arama ve yurt içi mobil internet için geçerlidir.
 • Kalan hediye internet için kullanım hakları sorgulaması; Vodafone Yanımda uygulaması ile yapılabilir. Yanımda uygulaması dışında, INTERNETSORGU yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilerek de kalan kullanım hakları için sorgulama yapılabilir.
 • Hediye internetin kullanım süresi 2 gündür, 2 gün sonunda kullanılmayan faydalar silinir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone FreeZone abonelerine sunulan bedava 2 GB internet, farklı kişilere devredilemez ve transfer edilemez.
 • TL yükleme işleminin ardından kullanıcının hesabına tanımlanan hediye internet paketi, 2 gün sonunda sona erer. Paket için otomatik yenilenme yapılmaz.
 • Kampanya süresi içerisinde her hafta Pazartesi günü TL yükleme işlemi ile kampanya faydalarından yararlanılabilir. Katılım sınırı bulunmaz.
 • Vodafone tarafından abonelere sunulan hediye 2 GB internet için kullanım hakkı sona erdiğinde ya da hediye internet paketinin kullanım süresi dolduğunda, mevcut internet paketi kullanılmaya devam edilir. Mevcut tarifede tanımlı internet paketi bulunmuyorsa, tarifenin internet kullanım ücretlendirmesi üzerinden ücretlendirme işlemi gerçekleştirilir.
 • Kampanya süresi içinde kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Vodafone, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na yasal kurallar çerçevesinde bildirimde bulunarak tarife üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone FreeZone’lulara 2 GB İnternet Kazanma Fırsatı ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava internet Paketleri 2021

Scroll to Top