Vodafone Freezone Bedava internet Paketleri 2021

Vodafone Freezone Bedava internet Paketleri 2021

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de çok tercih edilen operatör şirketlerinden birisi olan Vodafone iletişimde sağladığı kalite yanında özel tarifeleri ile tercih edilmektedir. Özellikle birçok farklı yaş grubuna ve meslek grubuna özel tarifeler sunabilmektedir. Bu nedenle de çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Gençler için sunduğu FreeZone oldukça beğenilmekte ve gençler bu tarifelere çok ilgi göstermektedir. En fazla kullanımları en uygun fiyata sunan tarifeler çokça tercih edilmektedir.

Freezone Bedava internet Paketleri

VodafoneFreeZone dünyasında girmek için öncelikle en çok 30 gün içerisinde numara taşıma ile veya yeni bir hat alarak Vodafone abonesi olmak gerekmektedir. Bunun yanında 26 yaşından küçük olmakta koşul olarak sunulmaktadır. Bu şekilde FreeZone avantajlarından faydalanmak mümkün olacaktır. Birçok farklı tarifenin olduğu FreeZone farklı paketler sunmaktadır.

  • Small pakette her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 1+1 GB internet kullanımı bulunmaktadır. 19TL aylık ödeme ile bu paket alınabilmektedir.
  • Medium pakette ise her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 2+2 GB internet kullanımı bulunmaktadır. Bu pakete ise aylık 22 TL ödeyerek sahip olunabilmektedir.
  • Large pakette ise her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 3+3 GB internet kullanımı bulunmaktadır. Bu pakete ise 27 TL aylık ödeme ile sahip olmak mümkündür.

Oldukça özel avantajlar sunan Vodafone özellikle FreeZone ile gençlere çok özel avantajlar sunmaktadır. Bu nedenle de bu tarifeler ve kampanyalar çok ilgi görmektedir.

Vodafone Freezone Bedava internet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top