Vodafone Faturasız Tekrar Eden İnternet Paketleri 2021

Vodafone Faturasız Tekrar Eden İnternet Paketleri

Vodafone, dünya üzerinde pek çok konuda ilklere sahip olan devasa bir gsm operatörüdür. Bu başarının getirmiş olduğu özgüven ile Vodafone abonelerin pek çok kampanya ve cazip tarife sunmaktadır. Vodafone, çağın gereklerine ayak uydurarak özellikle internet avantajı sunulan kampanyalara ağırlık vermektedir. Bu kampanyalar hem faturalı hat abonelerine hem de faturasız hat abonelerine sunulmaktadır.

Vodafone Faturasız Tekrar Eden İnternet Paketleri

Vodafone tarafından pek çok farklı tarife uygulanmaktadır. Günümüzde insanların en yoğun olarak kullandıkları telekomünikasyon hizmetinin internet olması nedeniyle de Vodafone internet içeren tarifelere önem vermiş durumdadır. Bu tarifelerden bir kısmı faturasız hatlara özel olarak sunulan tekrar eden internet paketlerini içermektedir. Bu tarifelerden yararlanan müşteriler başka bir işlem yapmazlarda otomatik olarak her ay kampanyadan yararlanmaya devam edeceklerdir.

Paket Detayları Ve Uygulamaları

Vodafone faturasız tekrar eden internet paketleri şu şekilde uygulanmaktadır;

  • 250 Mb’lik paket ile 14 TL karşılığında bir aylık internet kullanımı,
  • 500 Mb’lik paket ile 18 TL karşılığında bir aylık internet kullanımı
  • 1 Gb’lık paket ile 24 TL karşılığında bir aylık internet kullanımı,
  • 2 Gb’lik paket ile de 35 TL karşılığında bir aylık internet kullanım hakkı sunulmaktadır.

Tarifede belirtilen hakları tüm Vodafone bireysel hat aboneleri satın alıp kullanabilmektedir. Kalan paket içeriğini 7000’e “Özet” yazarak kısa mesaj atıp öğrenebilirsiniz. Ayrıca kullanım hakkınız dolması durumunda bilgilendirme yapılacaktır.

Vodafone Faturasız Tekrar Eden İnternet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Sinema Bileti Alma 2021

Scroll to Top