Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Paketi 2021

Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Paketi 2021

Vodafone tarafından sunulmakta olan devreden uyumlu bedava internet tarifeleri ile 2018 yılında internete doyabilirsiniz.

Bir GSM operatörü olarak sadece ülkemizde değil tüm dünyada faaliyette bulunmakta olan Vodafone sürekli olarak bir takım kampanyalar sunmaktadır.Kurumumuzun size yansıtmış olduğu kampanyalarla birlikte hem yüksek miktarlarda bedava internet hem de konuşma dakikaları ve SMS sahibi olabilirsiniz.

Devreden Uyumlu Bedava internet Paketi

Bu kapsamda sunulmuş olan Vodafone Devreden uyumlu tarifeler 2018 yılında da devam etmektedir. Böylece 2018 yılında Vodafone Devreden uyumlu tarifeler kapsamında dakika, SMS ve bedava internet sahibi olacaksınız.

Özellikle mobil kullanıcılara hitap etmekte olan Vodafone bedava internet için aşağıdakileri yapmanız yeterlidir.

Vodafone uyumlu devredene katılma yöntemleri:

  • Vodafone mağazaları
  • Vodafone bayileri
  • Online self servis uygulaması
  • Vodafone yanımda uygulaması
  • Kısa mesaj yöntemi

Yukarıdaki uygulamalardan birini tercih ederek VodafoneUyumlu Devreden’ekatılabilirsiniz.Katılmış olduğunuz kampanyadan memnun kalmazsanız müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Kullanım hakları

Devreden Uyumlu kampanyasında 12 ay taahhüt verdiğinizde her yön için 250 dakika, 250 SMS ve şebeke içi 2500 dakika, 250 MB internet sadece 21 lira karşılığında size sunulacaktır.

Devreden Uyumlu 1 GB paketi için aylık ödeyeceğiniz rakam 25 liradır. Böylece 200 dakika konuşma her yöne ve Vodafone 3GB, 2000 dakika konuşma da kazanacaksınız.

3 GB internet paketi için aylık ödenmesi gereken rakam 29 liradır.

5 GB internet paketi için aylık ödeyeceğiniz rakam 39 lira olurken 1000 dakika ve 1000 SMS de hatta tanımlanacaktır.

Vodafone Devreden Uyumlu Bedava internet Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top