Vodafone Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim

Ülkemiz genelinde yaygın olarak kullanılan operatörlerden biri olan Vodafone, kullanıcılarına birçok açıdan avantajları fırsatlar sunuyor. Bu avantajlar, Vodafone hattını yoğun bir şekilde kullanan ve özellikle ödemelerini düzenli bir şekilde yapan kullanıcılar için daha çok ortaya çıkıyor. Özellikle son yıllardaki Vodafone puan sistemi ile kullanıcılar birçok fırsattan faydalanma imkanına sahip oluyorlar.

 

 Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim

Vodafone’un puan sistemi uygulamasında, biriken puanlarınız ile Vodafone’un belirlemiş olduğu cihazları (telefon, tablet vs.) alabilirsiniz. Aynı zamanda biriktirdiğiniz bu puanlara karşılık gelen hediyelerden de yararlanabilirsiniz.

 

Vodafone Puanlarım Nasıl Hesaplanır?

Vodafone puan sistemindeki puanlarınız hattınız nasıl kullandığınıza göre hesaplanır. Adınıza kayıtlı tüm hatlar sistemde sorgulanır. Bu kayıtlı hatlar için faturanızı düzenli ödemenize ya da düzenli yükleme yapmanıza bağlı olarak daha öncesinde birikmiş olan Vodafone puanları bulunur.

 

Vodafone puanlarınızı daha hızlı bir şekilde artırmak istiyorsanız fiyat ve içerik açısından kendinize en uygun tarifeyi kullanmanız gerekir. Puan kazanmanızı hızlandıracak tarifelere örnek olarak Vodafone Red tarifesinden söz edilebilir.

 

Vodafone Puanlama Sistemi Ne İşe Yarar?

Vodafone puanınızı biriktirdikten sonra cihaz almak için ya faturalı olmanız ya da faturalı hatta geçiş yapmanız gerekir. Çünkü ödemeleriniz için herhangi bir taksitlendirme yöntemi mevcut değildir ve bu açıdan sıkıntı oluşabileceğinden dolayı Vodafone, cihaz kampanyalarından faydalanabilmek için faturalı olma zorunluluğu getirmiştir.

 

Puanlarınız biriktiğinde Vodafone size, puanınıza uygun teklifler sunar. Örneğin 5000 puana ulaşmış kullanıcılar için iPhone 8 alabilme şansı mevcuttur. Vodafone puanınız ne kadar yüksekse o kadar yüksek fiyata sahip bir cihaz alabilirsiniz . Vodafone puan limiti 6000’dir. Bu puana ulaştıysanız limitlere takılmadan istediğiniz cihazı alabilirsiniz.

 

Vodafone Puanlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone puanınızı öğrenebileceğiniz belli başlı yollar bulunuyor. Cep merkezlerine giderek kolaylıkla Vodafone puan sorgulama işlemini gerçekleştirebilir veyahut geçerli puanınızı sorgulamak isterseniz müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

 

Cep merkezine cihaz almak için gittiğinizde ise:

  1. Vodafone puan sorgulama talebinde bulununuz.
  2. Vodafone Cep merkezlerinde size bir puan bilgisi çıkartılır.
  3. Puanınıza göre size fatura üzerinden alabileceğiniz telefonların bilgisi verilir.
  4. Tarife ek olarak alabileceğiniz ve istediğiniz telefonu alabilirsiniz.

 

Öte yandan, Müşteri temsilcileri ödenen faturalara bakarak veya yükleme durumunuza göre yaklaşık olarak hangi cihazları alabileceğinizi söyleyebilir. Ancak buradan alınabilecek bilgiler Vodafone Cep Merkezlerine göre daha kısıtlıdır.

Eğer Vodafone puanlarınız gözükmüyor ise herhangi bir hattınız icra durumunda olabilir. Bu durum yüksek ihtimalle uzun süreli ödenmeyen bir faturanız ile alakalıdır. Bu durumda Vodafone cihaz sorgulama işlemini yapmanıza izin verilmez. Borçlarınızın ödemesini toplu bir şekilde yaptıktan en fazla 30 gün sonra puanlarınız tekrar sisteme yansır.

Vodafone Cihaz Kampanyaları İçin Puanımı Nasıl Öğrenebilirim? ” başlıklı yazımızda söz konusu olan işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detaylara değindik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bedava İnternet

Scroll to Top