Vodafone İletişim Adres Telefon Numarası 2021

ADRES

Vodafone iletişim sayesinde abonelerine çok hızı bir şekilde yardımlı olmaktadır. Bu da operatör firmasının prestijini olumlu olarak etkilemektedir. İşlemlerin kolayca hallolabilmesi için, Online Self Servis üzerinden giriş yapabilen aboneler, kendileri için derlenen sıkça soruların sorulara göz atarak Vodafone ile iletişime geçmek mümkün olmaktadır. Bunun yanında sosyal medya üzerinden dahi firmanın forum sayfasına ulaşmak mümkündür.

Vodafone İletişim Adresi

Vodafone telefon üzerinden sesli yanıt Self Servis hizmeti veren 7000’ı ücretsiz olarak arayabilen aboneler oldukça rahat bir şekilde Vodafone müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilmektedir. Bireysel ve kurumsal olarak abonelerine hizmet veren iletişim kanalları, avantajlı paketlerden, unutulan puk numaralarına kadar pek çok alanda abonelerine çözüm olanağı sunmaktadır.

Vodafone Merkez Telefon Numarası: +90 850 542 00 00

Merkezinin Bulunduğu Yer: Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No:251 Maslak 34398 İstanbul

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 ‘yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

twitter vodafone forum cep merkezi

Vodafone iletişime adresi ve telefon numarası” başlıklı yazımızda iletişim numaraları konusunda daha detaylı bilgi almak için vofafone.com.tr adresine girip, iletişim adresini ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top