Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

Vodafone, İnternet Avcıları oyunu ile aboneleri için internet avı başlatıyor. İnternet Avcıları oyunu telefonuna indiren Vodafone FreeZone aboneleri, sokaklardaki bitleri avlıyor. Avlanan bitler, anında hediye internet paketi ya da indirimli internet paketine dönüştürülüyor.

İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

26 yaş altı Vodafone abonelerinin gerçeklik teknolojisini kullanarak eğlenceli bir yolla ücretsiz internet paketi kazanabilecekleri ve indirimli internet paketleri alabilecekleri mobil uygulamadır. App Store ve Google Play üzerinden indirilerek kullanılabilir. Uygulamanın kullanılabilmesi için, veri paylaşımı ve lokasyon erişimine mutlaka izin verilmesi gerekir. Gerekli izinlerin verilmemesi halinde İnternet Avcıları uygulamasından yararlanılamaz.

İnternet Avcıları uygulaması indirildikten sonra, çevrede uçuşan, Bit olarak adlandırılan kırmızı yaratıklar görülür. Bitler her an her yerde olabilirler. Uçan bitlerin avlanması için yapılacak tek şey, üzerlerine tıklamaktır. Avlanan bitler Mağaza ekranı kullanılarak internet paketine çevrilebilir. Uygulama ücretsiz olup, Vodafone FreeZone aboneleri yararlanabilir.

Uygulamada Vodafone aboneleri tarafından toplanabilecek günlük bit sayısından limit bulunur. Günlük olarak belirlenen avlanabilir bit limiti 2 bindir. 2 bin bit limitine ulaşan Vodafone aboneleri, İnternet Avcıları uygulamasını telefonlarından silip yeniden yükleyerek avlanmaya devam edebilirler ancak bitler hesaba yüklenmez.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Vodafone tarafından İnternet Avcıları kampanyası için bir bitiş tarihi belirtilmiş değildir. Kampanya devam ediyor. FreeZona aboneleri, bitleri yakalayarak bedava interneti keyifle kullanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Vodafone 26 yaş altı FreeZone aboneleri kampanyadan yararlanabilirler. Vodafone abonesi olan ancak ziyaretçi girişi yaparak İnternet Avcıları oyununu oynayanlar, avladıkları bitleri hesaplarına ekleyemezler.
 • Kampanya kapsamında sunulan bedava internetten, bir gün içerisinde 1 defa yararlanılabilir. Avlanan bitlerin internete çevrilmesi için abonelerin bir hakkı bulunur.
 • Kampanya için bedava internet kazanan Vodafone aboneleri, aktivasyon mesajının ardından hediye interneti kullanabilirler.
 • Hediye internetin kullanım miktarı ya da süresi sona erdikten sonra yapılacak olan internet kullanımları, mevcut tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.
 • Paket geçerlilik süresi içinde kullanılmayan internet paketleri bir sonraki döneme devretmez ve silinir.
 • Vodafone abonesi 26 yaşını doldurduktan sonra, kampanya kapsamında sunulan paketlerden yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında;
  •  1 saat geçerli 1 GB ücretsiz internet paketi ayda en fazla 15 defa
  • 6 saat geçerli 1 GB ücretsiz internet paketi ayda en fazla 4 defa
  • 1 gün geçerli 1 GB ücretsiz internet paketi ayda en fazla 1 defa alınabilir.
 • Vodafone, kampanya kapsamında sunduğu paketler için değişiklik yapabilme ve gerekli gördüğü zamanlarda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na yasal kurallar doğrultusunda bildirerek paket sonlandırma hakkını saklı tutar.

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifeler 2021

Scroll to Top