Türk Telekom Sınırsız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Sınırsız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom uzun yıllardır ister faturalı olsun ister faturasız olsun tüm müşterileri için sınırsız bedava interneti hiçbir zaman esirgemiyor. İnternet günümüzde insanın olmazsa olmaz bir ihtiyacı haline gelmiştir. Bu noktada en hızlı ve en bol interneti sağlayan Türk Telekom operatörünü tercih eden milyonlarca kişi bulunmaktadır. Sosyal medya uygulamalarını kullanmak, haber takip etmek, spor takipleri ve oyun oynamak için kullanılan internet yetmediğinde imdada yetişen Türk Telekom 2017 Limitsiz Bedava İnternet Paketi kampanyaları bulunuyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bu kampanyaların başında cepten internet kampanyası gelmektedir. Bu kampanya dahilinde Türk Telekom müşterileri haftanın 2 gününde ücretsiz internet kullanma hakkına sahip olmaktadırlar. Türk Telekom kampanyaya katılım için bir sınır belirlemiş durumda ve bu sınır, kampanya için 1.000.000 katılımcıya ulaşılmasıdır. Bu katılımcılar arasında faturalı veya faturasız Türk Telekom kullanıcıları bulunabilir. Kampanya için katılımcı sayısı dolduğunda firma katılımları durduracaktır. Bu neden ile çok uygun olan bu Türk Telekom bedava internet kampanyası bitmeden sizde katılabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom Mor Paketleri kullana müşterileri içinde bu kampanyayı geliştirmiş bulunuyor. Kampanyaya katılım için MOR HEDIYE yazıp 4545’esms gönderilmesi gerekmektedir. Fakat sms gönderilse dahi hediyenin alınabilmesi için sms gönderilmeden 48 saat önce veya sms gönderildikten sonra süregelen 30 gün içinde hattınıza 25 TL veya üzeri miktarlarda yükleme yapılması gerekmektedir. 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya Mor Paketliler katılabilmektedir.

Ayrıca başka bir hediye internet fırsatı kapsamında 5555 numarası üzerinden sms atılarak kazanılan internet paketleri olmaktadır. Bu paketler kapsamında; Hediye 2GünYazıp 5555’e gönderilerek bedava internet kazanılabilir. Bu sayede haftada 2 gün bedava internet kullanılabilir. Bunun yanında GIGA yazılarak 5555’e sms gönderilmesi takdirinde 10 GB bedava internet kazan şansına sahip olunabilir.

Türk Telekom TL Yükle 1 GB İnternet Bedava!

Türk Telekom müşterileri hatlarında bakiye ihtiyacını gidermek istediklerinde tercih edebilecekleri yöntemlerden birisi de Türk Telekom Mobil Sayfasında yükleme yapmaktır. Bu işlemin gerçekleştirilmesi için Türk Telekom Mobil Sayfasına girildiğinde TL Yükle ekranına giriş yapılır ve daha sonra bu alanda kredi kartı veya banka kartı ile 15 TL veya üzeri yükleme gerçekleştirilir.  Bu sayede tüm müşteriler bu yüklemelerine karşılık olarak Haftalık 1 GB internet hediyesi kazanırlar.

Türk Telekom İlk Ay 100 GB Bedava İnternet

Ev Telefonu, mobil iletişim ve sabit internet hizmetleri sağlayan Türk Telekom firması sabit internet hatları kullanan müşterileri içinde birçok farklı bedava internet kampanyası düzenlemektedir. Bu kapsamda Türk Telekom Ev İnterneti hizmeti alan müşterilere ilk 1 ay ücretsiz hizmet veriliyor. Türk Telekom ev interneti kullanarak bu avantaja sahip olmak isteyenler için kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya dahilinde limitsiz internet ilk ay ücretsiz kullanılabilir.

Türk Telekom Yeni Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom firması her müşterisine özel hissettirmek amacı ile birçok farklı kampanyalar düzenlemeye sürekli olarak devam etmektedir. Gençler, kamu çalışanları, esnaflar, çiftçiler ve öğrenciler gibi birçok grup için düzenlediği kampanyalara kadınlar için düzenlediği kampanyaları da katıyor. Bu noktada Türk Telekom Firması kadınlar için en özel günlerden biri olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü içinde gereken hassasiyeti gösteriyor. Bu neden ile 8 Mart 2017 tarihinde Dünya Kadınlar Gününde cihaz alan müşterilere özel olarak aylık 8 GB bedava internet paketi hediye ediliyor.

Faturasız 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız tarifelerini tercih eden müşteriler daima avantajlı olmaya devam ediyorlar. Çünkü Türk Telekom Mobil uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile bakiye yüklemesi yapan tüm müşteriler anında 1 GB bedava internet kazanıyorlar. Bu özel kampanyadan faydalanabilecek müşteriler arasında aşağıda bulunan tarifeleri kullanan faturasız hat müşterileri bulunmamaktadır.

  • BIMCELL tarifeleri kullanıcıları
  • Pocell tarifeleri kullanıcıları
  • PTTcell tarifeleri kullanıcıları
  • Teknosa Mobil tarifeleri kullanıcıları
  • Mobil Ofis tarifeleri kullanıcıları
  • Bayi tarifeleri kullanıcıları
  • Katlayan tarifeleri kullanıcıları
  • Standart tarifeleri kullanıcıları
  • Mobildata Jet tarifeleri kullanıcıları

Sayılan bu tarifeler dışında bulunan tüm faturasız hat müşterileri kampanyaya katılım sağlamak için bakiye yüklemesi yapmadan önce 1 GB KAZAN yazıp 5555 numarasına sms göndermelidir. Kampanyadan 2017 yılı boyunca müşteriler faydalanabilirken bu hediyeler TL yüklemelerinde geçerli paketlerdir.

Ayrıca Türk Telekom tarafından 207 yeni hediye paketleri kapsamında Turk Telekom 1 GB için; 1 GB yazarak 5555’e sms gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Ramazan 2021 Sahur Kampanyası

Ramazan ayı boyunca her yerde yayılan bereket Türk Telekom kampanyalarında da yayıldı. Müşteriler ramazan ayı boyunca 10 GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarda 1000 dakika konuşma şansına sahip oluyorlar. Kampanya katılımı için müşterilerin SAHURyazıp 5555’e sms göndermeleri yeterli olmaktadır. Bu işlemin gerçekleştirilmesi sonrasında müşteriler cep telefonlarına gelen onay mesajı ile hediye internet paketlerini ve hediye dakikalarını kullanmaya başlayabilirler.

4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom müşterileri 4.5G uyumlu bir cihaza sahip olduklarında mevcut sim kartlarını herhangi bir Türk Telekom Merkezinde 4.5G uyumlu sim kart ile ücretsiz olarak değiştirebilirler. Bu işlemi gerçekleştirdiklerinde 30 gün süre ile geçerli hediye 1 GB internet paketi kazanırlar. Türk Telekom müşterileri kampanyaya katılım sağlamak için sim kartlarını 4.5G uyumlu kartlar ile değiştirdikten sonra 5555numarasına 4.5G SIM yazarak mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştiren her müşteri 30 günlük 1 GB internet hediyesi kazanabilirler.

Yeni Ücretsiz İnternet Paketleri

Türk Telekom var olan müşterileri kadar yeni müşterilerini de her zaman ki gibi düşünerek onlara da hediyeler vermekten kaçınmıyor. Türk Telekom hızlı internet paketleri tüm yeni faturalı kullanıcılar için avantajlar sağlıyor. Bu noktada başka operatörlerden mobil iletişim hizmeti alan ve hattını Türk Telekom’a taşıyan veya yeni bir Türk Telekom hattı alan müşteriler özel olarak 500MB internet kazanıyorlar. Yeni kullanıcılar kampanyaya katılım için DENEMEyazıp 5555 numarasına sms gönderebilirler.

İndirimli İnternet Paketleri

Türk Telekom tarafından uzun bir dönemdir devam ederek sunulan en avantajlı internet paketlerinden birisi olan 7 TL ile 2GB ek internet paketine artık çok daha kolay bir şekilde sahip olunabiliyor. İnternet paketleri günümüzde mobil iletişim operatörleri tarafından sunulan en yüksek fiyatlı hizmetler olmaktadır. Aynı zamanda da kullanıcılar tarafından özellikle sosyal medya takiplerinde en çok tüketilen hizmetlerde biri olmaktadır. Bu neden ile 2017 Türk Telekom Bedava internet paketleri size büyük bir rahatlık sağlayacaktır. Ayrıca çok düşük ücretler ile internet paketlerine sahip de olabilirsiniz. Bu noktada Türk Telekom 7 TL ile 2GB internet paketi için yapmanız gereken işlemler çok basittir. Kampanyaya katılım için 2GB EK yazarak 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kısa bir süre içinde size gelecek onay mesajı sonrasında sizde internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bu internet hediyelerinden faydalanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kampanyalarını takip etmeye devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Abone 4GB Bedava İnternet

Türk Telekom’a yeni hat alarak gelenler içeriklerinde bedava internet paketleri de bulunan istedikleri ballı kampanyalardan faydalanabiliyorlar. Ancak kampanyadan sadece yeni hat alarak gelenler faydalanıyor. Kampanya dahilinde yeni aboneler isteklerine göre ilk ay ücretsiz olarak kullanımla 4GB internet sahibi veya 250 dakika her yöne konuşma, 250 adet SMS ve 250MB internet içeren hediye paketi tercih edebilirler. Kampanyanın en büyük avantajlarından birisi de ister 4GB internet paketini ister diğer toplu paketi seçseniz de tam 30 gün boyunca geçerli olan sabit aramalarda ve sms gönderiminde kullanabileceğiniz 40 TL hediye ediliyor olmasıdır. Bu 40 TL hediye ile internet kullanımı veya paket alımı gerçekleştiremiyorsunuz. İnternet paketlerinin çok pahalı olduğu bu dönemde bu Türk Telekom Bedava İnternet içeriklerinden her hat sadece 1 defa yararlanabilir. Hediyeler belirtilen sürede kullanılmalı ve devredilemezdir. Sadece yurt içinde geçerli olan bu pakete katılımda 4GB internet için BALLI 4GB yazı 2070’e sms gönderebilirsiniz. Toplu paket için BALLI yazıp 2070’e sms gönderebilirsiniz. Avantajlı Türk Telekom bedava internet paketleri burada bitmiyor.

Türk Telekom 4GB İnternet Paketi

Son zamanlarda yaptığı bedava internet ve indirimli internet kampanyaları ile adından sıklıkla söz ettiren Türk Telekom sayesinde 19 TL karşılığında çok kolay bir şekilde Aylık 4GB İnternet Paketi sahibi olabilirsiniz. Bu paketten yararlanmak için her şey dahil paket kullanıcıları kapsamında bulunmanız ve bu paketi ek internet paketi olarak almanız gerekiyor. Bir ay boyunca geçerli olan bu pakete sahip olmak için EK4GB yaz 5555 numarasına sms gönder yeterlidir. Sadece yurt içinde geçerli olan ve transfer, devir edilemeyen paket hakları hakkında kalan bilgisi için KALAN EK4GB  yazıp 5555 numarasına sms gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Garanti Bankası-Garantione 1GB Bedava İnternet

Garanti Bankası’nın geliştirdiği mobil uygulama olan Garantione uygulaması sayesinde banka müşterileri tüm bankacılık işlemlerini çok pratik bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Bu kapsam da Garanti Bankası uygulamanın kullanımını arttırmak için uygulamayı indiren tüm müşterilerine 1 hafta geçerli bedava 1gb internet hediye ediyor. Bu kampanyadan Türk Telekom kullanıcıları dahil 3 büyük operatörün tüm kullanıcıları faydalanmaktadır. Kısa süreli olan bu kampanya sadece 50.000 Garanti Bankası müşterisi için geçerlidir. Uygulamayı indirerek giriş yaptıktan sonra gerekli şartları sağlıyor iseniz hediye internet paketi sim kartınıza 1 hafta boyunca tanımlanacaktır paketin tanımlanmaması ve kullanılamaması konusunda Garanti Bankası sorumludur.

Türk Telekom Gündüz 10GB İnternet Paketi

Türk Telekom tarafından sunulan internet tarifeleri içinde en uygun olanlardan birisi de gençler için avantaj sağlayan Saat Bazlı İnternet Paketleri olmaktadır. Bazen internet kullanımı belirli saatler arasında daha yoğun ve gerekli olabilir. Bu noktada Türk Telekom Saat Bazlı İnternet Paketleri içinden sizin için en avantajlı olanı seçebilirsiniz. KDV ve ÖİV ücretlerinin dahil olduğu bu ek internet paketleri internet site ziyaretleri, sosyal medya veya video izleme gibi tüm noktalarda kullanılabilirler. 4.5G hızında olan Türk Telekom 10gb internet paketi yurt içinde geçerli olup bir sonraki dönemlere (gün/ay) devredilemez. Paket sabah 09.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında geçerlidir ve bu 10gb internet için GUNDUZ 10GB yazarak 5555’e sms gönderebilir ve gelen onay mesajı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketin kalan içerik bilgisi için KALAN GUNDUZ10GB yazıp 5555’e sms gönderebilirsiniz. Paket ücreti 12 TL olarak belirlenmiştir ve paket aşım ücretlendirmesi 2KR/100KB internet olmaktadır.

Türk Telekom Sınırsız Bedava İnternet Paketleri ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top