Türk Telekom Ek Dakika Tarifeleri ve Kampanyaları

Türk Telekom Ek Dakika Tarifeleri ve Kampanyaları

Türk Telekom ülkemiz sınırları içerisinde hizmet vermekte olan GSM operatörlerinden bir tanesidir. Türk Telekom firması GSM operatörü olarak hizmet verme rekabetine en son sıradan girmiştir. Bunun sebebi ise firmanın diğer operatör firmalarından daha sonra bu yarışa girmesi olarak gösterilmelidir. Ancak Türk Telekom firması hali hazırda sahip olduğu kurumsal deneyim ve uzman kadrosu sayesinde günümüzde oldukça başarılı bir yere sahip bir konuma gelmiştir. GSM operatörleri arasında çoğu zaman isminden söz ettirmeyi başaran firma özellikleri yaptığı kampanyaları sayesinde müşterilerini sürekli olarak memnun edebilmekte ve yeni müşteriler kazanabilmektedir. Firma tarafından müşterilere sunulan en büyük avantajlardan bir tanesi de şüphesiz ek dakika fırsatlarıdır. Ek dakika fırsatları kapsamında tarifenizdeki dakika kullanımlarınızın bitmesi durumunda ek dakika hizmetine başvurarak tarifenize ek dakika kullanımı elde edebilirsiniz. Türk Telekom olarak ek dakika tarifelerimize katılabilmeniz için sizlere hiçbir ön koşul sunmamaktayız. Yalnızca abonemiz olmanız yeterli bir koşuldur. Sunmuş olduğumuz avantajlı ek dakika kampanyasına katılmak için ise 5555’e SMS göndermeniz ya da müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Ek dakika kampanyalarımız ise şu şekildedir;

  • 6 TL ödeyerek her yöne 100 dakika
  • 9 TL ödeyerek her yöne 250 dakika
  • 12 TL ödeyerek ise her yöne 500 dakika konuşma hakkına kavuşabilir, tarifenizde size yetmeyen dakika kullanımlarının sayısı en ekonomik fiyatlar ile artırabilirsiniz.

Türk Telekom Ek Dakika Tarifeleri ve Kampanyaları ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hesaplı 300 Dakika Konuşma Paketi

Scroll to Top