Türk Telekom Ahlan Tarifesi Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Ahlan Tarifesi Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ülkemizin en eski gsm operatörü olarak hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ile birlikte Türk Telekom markası günümüz teknolojilerini de bir araya getirerek en kaliteli ve özel hizmeti abonelerine sunmaktadır. Özellikle fiber optik alt yapı ile ilgili en geniş kapsama alanına Türk Telekom sahiptir. Bunun yanı sıra abonelerine internet ve sabit telefon gibi hizmetlerde sunmaktadır. Türk Telekom’un bu kadar  çok tercih edilmesinde uygulamış olduğu tarife ve kampanyalarında payı bulunmaktadır.

Türk Telekom Ahlan Tarifeleri

Türk Telekom olarak sunulmakta olan pek çok özel kampanya bulunmaktadır. Türk Telekom abonelerinin kendilerini özel hissetmeleri için sürekli olarak indirimli ve avantajlı kampanya ve tarifeler düzenlemektedir. Bu özel tarifelerin bir grubu Türk Telekom Ahlan tarifeleri olarak adlandırılmaktadır. Ahlan tarifeleri en uygun konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerini kullanıcılarına sunmak üzere ayarlanmış tarifelerdir. Türk Telekom aboneleri kendilerine uygun olan Ahlan tarifesini seçerek avantajları yakalayabilecektir.

Ahlan Tarifeleri Bilgileri ve Detayları

Türk Telekom Ahlan tarifeleri farklı alt gruplara ayrılmaktadır. Bunlardan;

  • Ahlan 9 tarifesi, her yöne 300 dakika konuşma, her yöne 3000 sms kullanım hakkını 15 TL’ye sunmaktadır. Ayrıca 20 TL ve üzeri yüklemelerinizde tarife kullanıcıları arasında bedava konuşma hakkı sunulmaktadır.
  • Ahlan 19 tarifesinde, her yöne 500 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 sms ve 4 Gb’lık internet kullanım hakkında 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu tarifede aylık olarak 20 TL ve üzeri yükleme yaparsanız yurtdışında uygun konuşma fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Ahlan 23 tarifesi ise her yöne 750 dakika konuşma, 1000 sms ve 4 Gb internet paketini kullanıcılarına sunmaktadır.

Tarifelerden yararlanmak için tarife kodunu kısa mesaj olarak yazarak 5555’mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom S.E.Ç. 750 Dakika Konuşma Paketi

Scroll to Top