Türk Telekom Ultra 8GB Bedava İnternet Kampanyası 2021

Türk Telekom Ultra 8GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom olarak kullanıcılarımızın daha iyi bir telefon deneyimi yaşamasını sağlamak için kampanyalı fiyatlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Ay boyunca herhangi bir şekilde arama, mesaj ya da internet hakkının bitmesi mümkün olmadan sınırsız bir şekilde telefonlarını kullanmak isteyen kişilerin Ultra 8 GB paketiyle bunu yapması mümkün oluyor. “ULTRA 8 GB” yazarak 5555’e ücretsiz şekilde kısa mesaj gönderme yoluyla kişiler bu paketi satın alabiliyorlar. Bunun yanı sıra Türk Telekom bayilerinden başvuru yoluyla da pakete sahip olunabilmektedir.

 Ultra 8GB Bedava İnternet Kampanyası

Konuşma, kısa mesaj ve internet kullanımında kişilerin tamamen rahat bir şekilde telefonlarını kullanmaları amacıyla ortaya çıkardığımız bu paket fırsatlarla dolu içeriği ile dikkat çekiyor. Ultra 8 GB ile kişiler;

Türk Telekom Bedava internet 

  • Aylık ücretsiz her yöne sınırsız SMS
  • Aylık şebeke içi ve sabit hatlarla sınırsız konuşma
  • Aylık ücretsiz her yöne 3000 DK görüşme
  • Aylık ücretsiz cepten 8 GB internet

hakkına sahip olmaktadır.

Kimler Ultra 8 GB Fırsatından Yararlanabilir?

Ultra 8 GB fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin Türk Telekom hatlarında bazı özellikler aranıyor. Bunlar arasında öncelikle kullanıcıların Türk Telekom’a numara taşıyarak geçmiş olması şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra kişiler yeni hat alarak da Türk Telekom’a geçtiklerinde bu fırsattan yararlanma şansına sahip oluyorlar. Bunun dışında hazır karttan ayrılarak faturalıya geçmiş olan kişiler de bu dolu içerikli paketten yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Ultra 8GB Bedava İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda bedava 8 GB internet edinebilmeniz için, Türk Telekom tarafından yapmanız gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör sayfasınız ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top