Türk Telekom Her Yöne 750 Dakika Konuşma Paketi 2021

Türk Telekom Her Yöne 750 Dakika Konuşma Paketi 2021

Türkiye’nin en iyi GSM operatörlerinden birisi olan ve yakın zamanda fiber altyapısı ile büyük bir ivme kazanan Türk Telekom, abonelerine özel cazip kampanyaları ve paketleri ile adından sıklıkla söz ettirmektedir. Türk Telekom abonelerine özel faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına ayrı ayrı pek çok tarife ve kampanya bulunmaktadır. Faturasız tarifelere özel her yöne 750 dakika paketi de en çok kullanılan paketlerden bir tanesidir. Sadece 18 TL karşılığında 30 gün gün boyunca her yöne 750 dakika konuşma süresi faturasız abonelere sunulmaktadır.

Her Yöne 750 Dakika Konuşma Paketi

  • Bireysel faturasız hatta sahip aboneler, bu kampanyadan faydalanabilmektedir.
  • Her yöne 750 dakika teklifinden yararlanmak için HY750 yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kaydınızı oluşturabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin mutlak suretle bireysel hatta sahip olmaları gerekmektedir. Ofis, Katlayan yahut Standart gibi tarifelerin haricinde olmak gerekmektedir.
  • Kampanyaya kayıt olduğunuzda başka bir kişiye devri mümkün olmamaktadır.
  • Paket, 30 gün sonunda yeterli bakiyeniz varsa otomatik olarak yenilenecektir. Aboneler diledikleri zaman cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkınızı kullanmak için IPTAL HY750 yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Paket yalnızca yurtiçinde geçerlidir.
  • Faturasız taraftar kampanyalarından faydalanan müşteriler de bu kampanyadan istifade edebilmektedir.

Kampanya İptali Ve Kalan Dakika Sorgulama

Kampanyaya kayıt olduktan sonra paketinizde kalan dakikaları öğrenmek istiyorsanız, KALAN HY750 yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Bu gönderimler ücretsizdir. Bunun yanı sıra 9333 yahut online işlemler ile paketinizdeki kalan kullanım hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne 750 Dakika Konuşma Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top