Türk Telekom Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy'den Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom, Selfy abonelerine hediye 1GB internet sunuyor. TL yükleyen Selfy’liler kazanıyor! Kampanya kapsamında bedava internetten yararlanılabilmesi için, tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapılması gerekir. Faturasız Selfy’liler 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında, 1 GB bedava internet almaya hak kazanıyor.

 Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Kampanya için Türk Telekom abonelerine son katılım tarihi, 31 Aralık 2018’dir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar Türk Telekom Selfy aboneleri katılım sağlayabilirler.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom tarafından sunulan kampanyadan; Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB ve Dopdolu 3GB internet paketlerinde aktif olarak tanımlı Selfy’liler faydalanabilir. Kampanyada tanımlanan kullanım hakları, süre sonunda devredilemez. 1 ay içerisinde kampanyadan sadece bir defa yararlanılabilir. Kampanya kapsamı dışında farklı bir tarifeye geçilirse, hediye internet kullanım haklarından yararlanılamaz.

Mevcut kullanım haklarının görüntülenmesi, farklı tarife, paket ve kampanyalar da incelenerek satın almak için Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulaması kullanılabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılım için, DOPDOLU HEDIYE yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir. SMS ile kampanya katılımı dışında, Türk Telekom müşteri hizmetleri aranarak da Selfy’den Hediye 1GB kampanyasına katılım sağlanabilir. Katılım ücretsizdir.
  • Kampanya kapsamında bedava internetten yararlanılabilmesi için 2 şarttan birisinin sağlanmış olması gerekir; – SMS gönderilmeden önce son 48 saat içinde bir seferde 30 TL ya da üzeri TL yüklenmesi                                        – SMS gönderildikten sonra 30 gün içinde tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmak
  • Kampanya süresi boyunca her ay yapılacak olan tek seferdeki 30 TL ve üzeri yüklemelerde hediyeler, yeniden SMS ile başvuru yapmaya gerek kalmadan otomatik olarak yenilenir. Bir defada 30 TL ve üzeri TL yüklenmesi yapılmaz ise hediye internet kullanım hakkının yenilenmesi yapılmaz.
  • Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine sunulan hediye internet için kullanım hak sorgulaması, KALAN DOPDOLU HEDIYE yazılıp 4545’e gönderilerek yapılabilir. Faturalı hat aboneleri de KALAN yazıp 5555’e göndererek sorgulanabilir.
  • Türk Telekom aboneleri kampanyadan 1 ay içinde yalnızca bir defa faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında abonelere verilen internet kullanım hakkı sona erdikten sonra, hatta tanımlı internet paketi yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
  • Kampanya kapsamında hediye internet kullanım hakkının ücretlendirme periyodu, 100 KB’tır.
  • Paketler kapsamında Türk Telekom abonelerine verilen ücretsiz data hakları internet apn üstünden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz kullanım faydaları KKTC ve yurt dışı kullanımlarını kapsamaz.

‘ Türk Telekom Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet

Scroll to Top