Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş Hediyeleri

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş Hediyeleri

Sizler de bunlardan faydalanmak için hemen geçiş yapabilirsiniz. Yeni paketler sayesinde internet dışında konuşma ve SMS alanlarında da uygun fiyatlarda paketler bulunmaktadır. Bu paketler hem öğrenciler hem de yetişkinler için oldukça uygundur. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerinde kaliteli bir kullanım alanı sunan Türk Telekom her yerden ulaşabileceğiniz şubelere sahiptir. Aşağıda kampanya detaylarını görebilirsiniz.

Faturasızdan Faturalıya Geçiş Hediyeleri

Faturalı hatta geçmek için isterseniz bir Türk Telekom şubesine uğrayabilirsiniz. Zamanınız yoksa telefondan müşteri hizmetlerini arayarak kolayca faturalı hatta geçiş yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 444 1 444’tür. Tüm bireysel aboneler geçişle bu kampanyadan faydalanabilir. Bu paketlerden faydalanabilmek için en az 12 aylık taahhütname imzalamanız gerekecektir. Bunun dışında bir katılım şartı aranmamaktadır. Eğer imzalamak istemezseniz bu paketin ücreti 45 TL olacaktır. Ancak sözleşmeyle çok daha uygun fiyatlara denk gelecektir. Ayrıca il 3 ayda katılımı iptal ederseniz herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz.

Yeni Faturalı Kampanyası İçeriği

2018 yılında sizlere muhteşem imkanlar sunan bu paketin içerisinde 1000 dakika her yöne konuşma hakkı, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet hakkı bulunmaktadır. İstediğiniz zaman paketinizi sorgulayarak kalan miktarları öğrenebiliyorsunuz. Bunun için KALAN yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş Hediyeleri ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri

Scroll to Top