Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet

Türk Telekom her kampanyasında geçleri düşünmekten hiçbir zaman vazgeçmiyor. Daima gençleri düşünen Türk Telekom son hızla kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Yine bu sebeple gençler için Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyası başladı. Kampanya sayesinde gençler hızlı ve sınırsız internet keyfini yaşayabiliyorlar. Selfyli gençler kampanyanın geçerli sayıldığı tarifelerden birinde olduklarında her gece 00.00-00.06 saatleri arasında ücretsiz olarak internet kullanabiliyorlar. Ay sonuna kadar internet paketini yetiştiremeyen gençler için bu kampanya büyük bir fırsat sağlıyor.

Selfy Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaya katılarak her gece bedava internet şansına sahip olmak için sizde hemen 4545 numarasına GECENET yazarak mesaj atabilirsiniz. Kampanya kapsamında her gece belirtilen saatlerde internet kullandığınızda normal internet paketinizde düşme yaşanmaz. Bu paketi kullanmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kampanya için diğer katılım şartları şu şekildedir;

  • Selfy üyesi olmak
  • Eğer Selfyli değilseniz üye olmak için 7-25 yaş aralığında olmanız ve hemen başvuru yapmanız gerekir.
  • Geçerli olan Bol Hızlı kapsamındaki 3GB, 5GB, 7GB tarifelerinden birine, Süper kapsamındaki 500 4GB, 750 2GB tarifelerinden birine, Yeni Yıl tarifeleri kapsamındaki 2GB, 4GB, 8GB,10GB tarifelerinden birine veya Fırsat 8GB tarifesine sahip olmanız gerekmektedir.
  • Kampanya süresi 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Bu kampanya sayesinde otomatik olarak 4.5G hızında internet hizmetinden de faydalanmaya başlarsınız.
  • Kampanya kapsamında kalan haklarınız öğrenmek için KALAN yazarak 4545 numarasına sms gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Bedava İnternet ” başlıklı yazımızda gece bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen, selfy üyelerinin yapmaları gereken işlemleri detayları ile birlikte aktardık. En güncel internet kampanyalarından haberdar olmak için ana sayfamızı takip edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top