Mobil11.Net

Türk Telekom Bal İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

28.05.2021
Türk Telekom Bal İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Müşteriyi merkeze alan hizmet anlayışı sayesinde kullanıcıların GSM alanında en çok ihtiyaç duyduğu özellikleri bir araya getirmesiyle her geçen gün daha da büyüyor. Türk Telekom olarak bizler özellikle yoğun internet kullanımı ile kullandığı paketlerde sorun yaşayanlar için Bal internet paketlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Türk Telekom Bal İnternet Paketleri

Mobil hatları üzerinden interneti yoğun şekilde kullanan müşterilerimiz için sunduğumuz avantajlı paketler sayesinde müşterilerimiz internet paketlerinin bitip bitmediğini düşünmeden rahatlıkla mobilden internet keyfini sürmeye devam ediyor. Bal paketleri internette sağladığı avantajların yanı sıra aynı zamanda kullanıcılara doya doya konuşma ve mesajlaşma fırsatı da sunmaktadır.

Bal Paketleri için Başvuru ve Kullanım Koşulları

Türk Telekom’un avantajlı Bal paketlerinden yararlanmak isteyenlerin herhangi bir şarta bağlı olmadan kısa süre içinde bu paketlerden yararlanması mümkün oluyor. Paketleri satın almak için müşterilerimizin sadece en yakınlarında bulunan Türk Telekom mağazaları ya da bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunması yeterli olmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da internet üzerinden de yararlanılabilen bu paketleri yine aynı şekilde kullanıcılarımız iptal etme hakkına da sahiptir.

Kullanıcıya Özel Bal Paketleri

Her kullanıcının kendi ihtiyaçları doğrultusunda telefonları kullandığının bilincinde olan Türk Telekom Bal paketlerinde farklı alternatiflerle müşterilerine ulaşmaktadır. Bu paketler 7 ve 30 gün boyunca kullanılan;

  • her yöne 100 dakika,
  • 100 SMS,
  • 100 MB

9 TL’lik Bal 100,

  • her yöne 250 dakika,
  • 250 SMS,
  • 250 MB

20 TL’lik Bal 250 ve

  • her yöne 500 dakika,
  • 500 SMS,
  • 500 MB

30 TL’lik Bal 500 paketleridir.

Paket içeriğinin bitmesi durumunda kısa mesajla bilgilendirilen müşterilerimiz paket kullanımlarının dışına farkında olmadan çıkmaları da mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte paketlerdeki kalan kullanım haklarını öğrenmek isteyen müşterilerimiz 5555’e “KALAN” yazarak bilgi alabilirler.

Türk Telekom Bal İnternet Paketleri Nasıl Yapılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.