Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom yılların verdiği tecrübe ile mobil şebekede hizmet vermeye başladığından beri kampanyaları ile göz dolduruyor. Gencinden emeklisine, memurundan öğretmenine herkes için farklı tarifeler uygulayarak avantajlar sağlamaya devam ediyor. Bu neden ile Türkiye’nin en çok tercih edilen telekomünikasyon firmalarından biri olmayı başarıyor. Son dönemde başlayan yeni kampanyalarından biri ile yine büyük bir fırsat sunuyor. Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Paketi sayesinde müşteriler 30 gün süre boyunca yurtiçinde kullanılabilecek 500 dakika konuşmaya sadece 14 TL gibi fiyatla sahip oluyor.

Her Yöne 500 Dakika Kampanyası Şartları Nelerdir?

Türk Telekom faturasız tarifelerine geçerek HY500 yazıp 5555’e SMS göndererek her yöne 500 dakika pakete sahip olabilirsiniz. Kampanyanın diğer koşulları şu şekildedir.

  • Paketten faydalanmak isteyen müşteriler faturasız ofis, bayi, katlayan ve standart tarifeleri dışında bireysel faturasız tarifelerinden olmalıdırlar.
  • Kampanya dahilinde sunulan imkanların süresi 30 gün olup 30 gün sonunda devredilmezler.
  • Kampanya ile gelen ücretsiz dakikalar asla başka birine devredilemez.
  • 30 gün sonunda müşterilerin hatlarında yeterli bakiye bulunması durumunda kampanya otomatik olarak yenilenecektir. Bu neden ile yenileme istemeyen müşteriler paketi iptal ettirebilirler.
  • Otomatik yenileme iptali için müşteriler IPTAL HY500 yazarak 5555’e SMS gönderebilirler.
  • Her yöne dakikalar 30 saniye periyotlar ile ücretlendirilir ve yurt içinde geçerlidir.
  • Müşteriler KALAN HY500 yazarak 5555’e SMS göndererek kalan bakiyeleri sorgulayabilirler.

Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top