Türk Telekom 4.5G X 2 İnternet Kampanyası 2021

Türk Telekom 4.5G X 2 İnternet Kampanyası

Türk Telekom, sim kartını değiştirip 4.5G’ye geçiş yapan aboneleri için interneti ikiye katlıyor. Hemen Türk Telekom bayilerine gidip siz de 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz olarak teslim alabilir ve kampanya kapsamında verilen interneti doyasıya kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri, tarifelerinde mevcut olan internetin 2 katını 3 ay boyunca kullanabilirler.

 4.5G X 2 İnternet Kampanyası

Kampanya için Türk Telekom tarafından belirtilen bitiş süresi bulunmuyor. Kampanya, devam ediyor. Türk Telekom aboneleri kampanyaya katılım sağlayarak bedava internetten yararlanabilirler.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için, 15 Nisan 2017 tarihi öncesin Türk Telekom mobil müşterisi olunması gereklidir.

Kampanyaya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom bayilerinden ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kartlarını almalıdırlar.
 • Kampanya katılımı için, 2KAT yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir.
 • Türk Telekom 4.5G X2 İnternet kampanyasında faturalı müşteriler, tarifesinde bulunan internet kotası miktarı kadar 3 fatura dönemi süresince hediye internet kazanır.
 • Kampanyadan bireysel müşteriler faydalanabilir. 15 Nisan 2017 öncesinde Türk Telekom abonesi olunmuş olması gerekir.
 • Kampanya kapsamında hediye edilen internet kullanım hakkının geçerlilik süresi içinde bitirilmemesi halinde, hediye internet sonraki döneme devretmez ve silinir.
 • Kampanyaya yalnızca 1 defa katılım sağlanabilir. 4.5G Bölgesel 10GB internet kampanyasına katılmış olan müşteriler, bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Türk Telekom aboneleri için tanımlanan hediye internet kullanım hakkı, başka bir cep telefonu hattına transfer edilemez.
 • Türk Telekom aboneleri, 4.5G X2 İnternet kampanyasına kayıt olarak yurt içi 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş sayılır. Herhangi bir işlem yapılmadan, telefonda ilgili şebeke tipi seçimi yapılarak 4.5G hizmetinden yararlanılabilir. Aboneler, isterlerse servisi iptal de edebilirler.
 • Tarife ve paket kapsamında kalan toplam kullanım hakları; INTERNET yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilerek sorgulanabilir. Bu servis ile yapılan sorgulama, 12 saat öncesine ait bilgileri gösterir.
 • Kampanya iptali için, IPTAL 2KAT yazılıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekir. Kampanya iptali sonrasında, kalan hediye kullanım hakları da geçerlilik süresi bitimine kadar kullanılabilir.
 • Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine sunulan hediye kullanım hakları sona erdikten sonra, telefon hattında tanımlı olan paket ya da hediye internet yoksa mevcut tarife üzerinden internet aşım ücreti uygulanır.
 • Kampanya geçerlilik süresi içinde hattını iptal eden, hat iptal edilmesine sebebiyet veren, cep telefonu numarasını başka bir operatöre taşıyan veya kampanya kapsamı dışında kalan tarifeye geçen Türk Telekom aboneleri 4.5G X2 kampanyasından yararlanamazlar.

Türk Telekom 4.5G X 2 İnternet Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi

Scroll to Top