Türk Telekom Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi

Türk Telekom Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi

Bol konuşanlar için bol dakikalı Avea paketi geliyor! Gerek iş için gerek kendiniz için olsun, telefonu saatlerce kapatamıyor, arama yapmadan duramıyorsanız bu paket tam size göre! Siz de faturasız Avea kullanıcısı iseniz, her yöne 1000 dakika paketiyle dakikam bitti derdi olmadan rahatça konuşacaksınız.

Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi

Her yöne 1000 dakikalık bu paketi ister yalnızca bir ay için alın, ister her ay kullanın. Taahhüt derdi olmayan yeni tarife sayesinde sohbetlerinizin bölünme derdi de kalmayacak. Her yöne 1000 dakikalık bu kurtarıcı paket 30 gün süreyle geçerli ve aylık 20 TL gibi uygun bir fiyatla geliyor. Eğer siz de Avea’nın bireysel faturasız kullanıcılarından biriyseniz ve paketten faydalanmak istiyorsanız, HY1000 yazarak 5555’ gönderip kampanyaya kaydolmanız yeterli.  Tarife bir kereye mahsus olmayıp, aksi bir işlem yapılmadığı halde 30 günde bir yenilenecek, 20 TL’lik aylık ücreti de tahsis edecektir. 30 günlük kullanımın sonunda paketi iptal etmek istiyorsanız, HY1000 IPTAL yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri hizmetleri servisini arayabilir ya da internet üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Zaten Her Yöne 1000 Dakika abonesi iseniz, kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için;

  • 5555’e KALAN HY1000 yazarak ücretsiz SMS gönderebilir,
  • 9333’ü ücretsiz arayabilir
  • ‘122#’ şeklinde tuşlama yapabilir ya da
  • Online İşlemler’e girerek paket kullanım bölümünden kendi kullanımınızı kontrol edebilirsiniz.

Paket hakkında daha ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi” başlıklı yazımızda söz konusu olan işlemin nasıl yapılacağına dair tüm detaylara değindik. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere yazabilir ya da geliştirici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Kampanyaları

Scroll to Top