Türk Telekom 1 GB Kazan Kampanyası 2021

Türk Telekom 1 GB Kazan Kampanyası 2021

Türk Telekom abonelerine, 1 GB hediye internet sunuyor. Hediye internetten yararlanılabilmesi için, turktelekom.com.tr veya Türk Telekom mobil uygulamasından kredi kartı/banka kartı ile TL yüklenmesi gerekir.

Siz de Türk Telekom TL yükleme işlemlerinizi Türk Telekom internet sitesinden ya da mobil uygulaması üzerinden yaparak 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz.

30 TL ve üzeri yüklemelerde 7 gün geçerli yurtiçi kullanıma sahip 1 GB cepten internet hediye edilir. 30 TL altı yüklemelerde ise 24 saat geçerli yurtiçi geçerli 1 GB hediye internet  abonelerin hattına tanımlanır.

1 GB Kazan Kampanyası 2021

Türk Telekom’un 1 GB Kazan kampanyası, 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir. 31 Ağustos 2018 tarihine kadar gerekli şartları yerine getiren aboneler, bedava internetten yararlanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan aboneler yararlanabilir. (BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifelerini kullananlar bu kampanyaya katılamazlar.)
  • Kampanyaya katılım için, 1 GB KAZAN yazılarak 5555’e gönderilmesi yeterlidir. Bunun dışında müşteri hizmetleri aranarak da kampanyaya ücretsiz katılım sağlanabilir
  • Kampanya kaydı başarı ile tamamlandığında, SMS ile bilgilendirme yapılır. Bilgilendirme mesajı ile kampanya kapsamında verilen 1 GB internetin kullanım süresi başlar. Kampanya koşullarını sağlayamayan abonelerin kayıtlarının başarısız olduğuna dair bilgilendirme de SMS ile yapılır
  • Kampanyada 30 TL ve üzeri yükleme yapanlara 7 gün geçerli 1 GB hediye internet, 30 TL altı yükleme yapan abonelere de 24 saat geçerli 1 GB hediye internet tanımlaması yapılır. 15 TL altında yükleme belirtilen kanallar ile yapılamaz.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan hediye internet paketinde kalan kullanım hakkının sorgulaması; KALAN 1 GB KAZAN yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilerek yapılabilir.
  • Türk Telekom’un sunduğu kampanyada hediye verilen internetin kullanım miktarının ya da süresinin sona ermesinin ardından ücretlendirme, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden yapılır.
  • 1 GB hediye internet kampanyasını iptal etmek isteyen Türk Telekom aboneleri, IPTAL 1 GB KAZAN yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek iptal işlemi gerçekleştirebilirler.
  • Kampanya kapsamında abonelere sunulan faydanın sona ermesi ile birlikte, hat üzerinde tanımlı olan başka paket ya da hediye kullanım hakkı yoksa cepten internet kullanımları 100 KB için 2 kuruş olarak ücretlendirmeye tabi tutulur.
  • Kampanyada sunulan hizmetler, üçüncü kişilere transfer edilemez ya da devredilemez.
  • Kampanya geçerlilik süresi içinde cep telefonu hattını iptal eden aboneler, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını farklı bir operatöre taşıyan veya kampanya kapsamı dışında bulunan bir tarifeye geçiş yapanlar hediye 1 GB internet kampanyasından yararlanamaz.

Türk Telekom 1 GB Kazan Kampanyası 2021 ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Her yöne Tarifesi Nasıl Yapılır?

Scroll to Top