Türk Telekom Prime 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Prime 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom harika kampanyalarına devam ediyor. Bu kapsamda son dönemlerin popüler kampanyalarından birisi de Türk Telekom Prime 10 GB olarak karşımıza çıkıyor. Esasında yeni bir GSM operatörü olmasına karşın Türk Telekom adından sıkça söz ettiren kampanyalar oluşturmaya devam ediyor. Türk Telekom Prime 10 GB kampanyası ile; Türkiye’de mobil kullanıcıların son dönemlerde en çok talep ettiği internet hizmetleri noktasında önemli bir fırsatı müşterilerin ayağına getiriyor.

Türk Telekom Prime 10 GB Kampanyasının İçeriği

Türk Telekom Prime 10 GB kampanyası içerik olarak oldukça avantajlı bir kampanyadır. Bu noktada kampanyanın içeriğini sıralayacak olursak;

  • 10 GB İnternet
  • Her yöne 1000 dakika
  • Her yöne 1000 SMS
  • 12 Aylık sözleşme
  • 59 TL ücret

Kampanya kapsamında müşterilerin 12 aylık sözleşme yapmaları sayesinde esasında 79 lira olan tarife fiyatı 59 TL olarak güncellenmektedir.

Türk Telekom Prime 10 GB Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom Prime 10 GB kampanyasına 5555 numarasına ‘’PRIME 10GB’’ yazarak kısa mesaj atmak katılım için yeterli olmaktadır. Bunun yanı sıra Türk Telekom bayilerine giderek de kampanyaya dahil olmak mümkün olmaktadır. Üstelik bu fırsattan faydalanmak noktasında herhangi bir ön koşul da talep edilmemektedir. Türk Telekom Prime 10 GB kampanyası Türk Telekom müşterilerine oldukça ayrıcalıklı kazanımlar sunmaktadır. Kampanyayı iptal etmek ise oldukça kolay olmaktadır. Bu noktada Türk Telekom bayilerini ziyaret etmek ya da müşteri hizmetlerini aramak yeterli olmaktadır.

”Türk Telekom Prime 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?” başlıklı yazımızda prime abonesi olanlara verilen 10 GB hediye internet kampanyasını katılmak için yapılması gereken işlemleri tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi için Turk Telekom internet sitesini ziyaret edebilir, ya da ana sayfamız üzerinde yer alan güncel makaleleri inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet

Scroll to Top