Türk Telekom Mobil Her yöne Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Mobil Her yöne Tarifesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom, Türkiye’nin en geniş kapsama alanına ve gelişmiş alt yapısına sahip telekomünikasyon firmasıdır. Uzun yıllarca bu konuda çalışmakta olan Türk Telekom hem gsm firması hem internet hizmet sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Türk Telekom sahip olduğu fiber altyapı sayesinde hem hızlı hem de geniş bir hizmet alanına sahiptir.

Türk Telekom bu özelliklerine ek olarak abonelerine sunmuş olduğu avantajlı kampanya ve tarifeler ile dikkat çekmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesi ve abonesi bulunan Türk Telekom bu kampanya ve tarifeler ile sürekli büyümektedir.

Türk Telekom Mobil Her Yöne Kampanyası Hakkında Bilgiler

Türk Telekom tarafından sunulan kampanyalar her türlü aboneye hitap edecek türdendir. Bunlardan bir tanesi de Mobil Her Yöne tarifesidir. Bu tarife faturasız hatlara özel olarak sunulmuş bir tarifedir. Mobil her yöne tarifesi özellikle çok ve her yöne konuşma isteyen kullanıcılara özeldir. Bu tarifede tüm şebeke içerisi ve şebeke dışı olan konuşmaların 10 dakikası 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Yani operatör ayrımı olmadan her yöne 10 dakikası 60 kuruşa konuşabileceğiniz bir tarifedir. Bu tarifede kısa mesaj göndermek istediğinizde kısa mesaj başına yine 60 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Bu tarifeden yararlanabilmek için aylık olarak hattınıza 20 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Tarifeye geçiş yapabilmek için cep telefonunuzdan MOBİL yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Mobil Her yöne Tarifesi Nasıl Yapılır?” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Scroll to Top