Kamulu Memurlara Vodafone İnternet Paketleri 2021

Kamulu Memurlara Vodafone İnternet Paketleri

Vodafone ile her daim kazanan siz oluyorsunuz. Nasıl mı? Tabi ki sizler için sunulan birçok avantaj arasından kendinize en yakın bulduğunuz kampanyanın tadını çıkararak. Peki, bu sefer karşınıza çıktığımız kampanyanın detayları neler? Öncelikle karşınıza çıktığımız kampanyanın kamululara özel olduğunu söyleyebiliriz. Yani kamululara özel internet paketleri ile yanınızda oluyoruz. Kamulu memurlara muhteşem bir fırsat sunuyor ve internet konusunda çok daha özgür olmalarına yardımcı oluyoruz. Cazip bir o kadar da ekonomik bir paket olan kamululara özel internet paketi fırsatımızla her zamanki gibi yüzleri güldürüyoruz. O halde sizler de kamulu bir memursanız hemen şimdi size özel olan bu paketten yararlanın. Peki, nasıl? İster 542’yi arayarak isterseniz de KAMU 3 GB veya 5 GB yazmanızın ardından 7000’e kısa mesaj atarak kampanyaya dâhil olabilirsiniz.

Kamulu Memurlara Vodafone İnternet Paketleri

Kamululara özel kampanyamıza katılım şartının kampanya adından da anlaşılacağı üzere kamulu memur olma zorunluluğu olduğundan bahsedildi. Peki, kampanya içeriği ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

  • Bu kampanyaya dâhil olan kamulular isterlerse 39 TL ile 750 dakikanın, 3 GB internetin ve 1000 kısa mesajın sahibi olabilirler. İsterlerse de 49 TL ile aynı koşullara 3 değil 5 GB internet fırsatıyla sahip olabilirler.
  • Kampanyaya dair kullanım hakkını öğrenmek isteyenlerin 7000’e kısa mesajla OZET yazarak göndermeleri yeterlidir.
  • Kampanya online self servisle de müşteri hizmetleri aranarak da iptal edilebilir.

Kamulu Memurlara Vodafone İnternet Paketleri 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava 2gb İnternet Kampanyası 2021

Scroll to Top