Vodafone Faturasız Bedava 2gb İnternet Kampanyası 2021

faturasiz

Sürekli gelişen iç dinamiği ve çeşitli kuruluşlara özel sponsorluklarla öne çıkan Vodafone, müşterilerine özel olarak başlattığı cezbedici kampanyalarla portföyünü arttırmaya ve diğer operatörlerden daha cazip imkanlar sunmaya devam ediyor. Özellikle her sene, avantajlı içeriklerle sunulan Vodafone bedava internet paketleri, operatör abonesi olan herkesin ücret ödemeden faydalandığı kampanyalar olmaktadır. 2017 yılı boyunca geçerliliği olan Vodafone faturasız bedava internet paketini birkaç basit adım sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava 2 gb İnternet Kampanyası

2017 Yılı boyunca geçerliliği olacak olan ve devam eden bir kampanın tüm özelliklerinden faydalanabileceğiniz  Vodafone bedava internet İnternet paketini hattınıza tanımlayabilmek için öncelikli olarak faturasız bir tarife kullanıyor olmalısınız. Paket kullanım şartlarında abonelik tarihi gibi özel bir koşul bulunmuyor. Ayrıca Yanımda uygulamasına da gerek duyulmamaktadır.

Vadafone faturasız 2G bedava interneti tanımlamak için;

  • Cihazınızın mesaj paneline gelerek SMS sekmesine giriş yapınız,
  • “ABONE SUPER2G” kısa mesajını yazınız,
  • 7000´e ücretsiz olarak gönderiniz.

Vadofone Bedava İnternet Paket İçeriği

Yukarıda bilgilerini girdiğimiz SMS gönderimini uyguladıktan sonra hattınıza paket ile ilgili bir bilgi mesajı gelecektir. Bu mesajda hesabınıza tanımlanan 2G bedava internet paket onayının yanındadahil olduğunuz paket kullanım süresi ve diğer kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Faturasız 2G bedava internet, iptal edilmediği suretçe hattınızda 35 TL ve üzeri olması durumunda yenilenen bir pakettir. Söz konusu paketin süresi bittikçe aktif olmamasını istiyorsanız, “IPTAL SUPER2G” yazarak 7000´e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava 2gb İnternet Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda faturasız hat sahiplerinin bedava 2 gb internet kampanyasından faydalanmaları için yapmaları gerekenleri tüm detayları ile birlikte aktardık. Sizde kampanyadan faydalanmak için yazılanları uygulayabilir ya da yanımda uygulaması üzerinden farklı kampanya seçebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top