Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom, faturalı kampanyası ile abonelerine hediye 1 GB internet kazanma fırsatı sunuyor. ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet kampanyası için gerekli koşulları yerine getirerek katılan kullanıcılar, haftalık ya da aylık olarak 1 GB bedava internet kazanıyor. ArayanıBil Plus abonesi olanlar hem gelen aramaları kaçırmıyor hem de hediye interneti doyasıya kullanıyor.

ArayanıBil Plus servisi kullanıcılara, telefon kapalıyken veya telefon açık olduğu halde aranmak istenilmeyen durumlarda kimin, kaç defa aradığını ve ne zaman aradığı bilgisini telefona kısa mesaj olarak gönderir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom, kampanyanın sona ereceği tarih ile ilgili bir bilgi paylaşmadı. Türk Telekom, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom tarafından sunulan kampanya kapsamında, abonelere iki seçenek sunulur. Bu seçenekler; aylık ArayanıBil Plus servisine abonelik ve 6 aylık ArayanıBil Plus servisine aboneliktir.

Aylık abonelik için; PLUS yazılır ve 7065’e kısa mesaj gönderilir. Aylık abonelik işlemi gerçekleştiren Türk Telekom aboneleri, haftalık olarak 1 GB hediye internet kullanım hakkına sahip olur.

6 aylık abonelik için; PLUS yazılır 7066’ya kısa mesaj gönderilir. 6 aylık abonelik işlemi gerçekleştiren Türk Telekom aboneleri, aylık olarak 1 GB hediye internet kullanım hakkına sahip olur.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan ArayanıBil Plus servisine başarılı bir şekilde aylık ya da 6 aylık olarak abonelik işlemi gerçekleştiren faturası veya faturalı Türk Telekom müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya kapsamında; servise aylık abonelik gerçekleştiren müşteriler haftalık 1 GB hediye internet paketi, servise 6 aylık abonelik gerçekleştiren müşteriler de aylık 1 GB hediye internet paketi almaya hak kazanır.
  • Servis aktivasyonu yapıldıktan sonra, 1 GB bedava internet paketi otomatik olarak tanımlanır. Tanımlama bilgisi kullanıcılara SMS ile bildirilir. Bildirim ile birlikte hediye internet paketinin kullanım süresi de başlar.
  • Türk Telekom aboneleri bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.
  • Türk Telekom mevcut olan bu kampanyayı durdurma hakkını da saklı tutar.

ArayanıBil Ücretlendirme

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, ArayanıBil Plus servisine abone olması gerekir. ArayanıBil Plus aboneliği için;

  • Aylık ücret, vergiler dahil olarak 2,99 TL’dir.
  • 6 aylık servis ücreti ise, vergiler dahil olarak 14,99 TL’dir.
  • ArayanıBil Plus servis üyeliği, aboneler tarafından iptal edilmedikçe otomatik olarak yenilenir. Aylık abonelik için ayda bir, 6 aylık abonelik için de 6 ayda bir otomatik yenileme işlemi gerçekleştirilir.
  • ArayanıBil Plus servisi için otomatik olarak yenileme işlemi yapılmadan ve yenileme yapıldıktan sonra abonelere SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Türk Telekom aboneleri, mevcut aboneliklerinin süresi devam ederken ArayanıBil Plus aboneliğini iptal ederse abonelik ücreti için iade yapılmaz.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne 500 Dakika Konuşma Paketi

Scroll to Top