Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası

Bu içeriğe Türk Telekom resmi sayfasında kampanyalar, faturalı kampanya, e-fatura hediye 1 GB kampanyası üzerinden ulaşma imkanına sahipsiniz. Elektronik fatura günümüzde birçok firma tarafından kullanılan bir imkan olmaktadır. Kağıda basılmaması sayesinde kaynakların korunmasını sağlar. Faturalı hattınız için bir hafta geçerli Türk Telekom bedava internet hediyesine sahip olmak mümkündür. E-faturaya geçiş yaptığınız koşulda faturanız önceden belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilir. İstediğiniz takdirde bu faturamın çıktısını yazıcıdan alabilirsiniz.

 E-Fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sunulan e-fatura kampanyasına geçiş yapılarak 1 GB bedava internet kazanmak için;

  • Sadece bir defaya mahsus hediye kazanılabilir.
  • Kampanyaya kayıt olabilmek için 1GB yazıp boşluk bırakarak aktif e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Mevcut e-fatura aboneleri kampanyaya katılamaz.
  • Kampanyayı iptal etmek için IPTAL E FATURA 1 GB yazılarak 3008’e SMS gönderilebilir.
  • Hediye internet paketi yurt içinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Bu noktada belirtilen kampanya Türk Telekom resmi sayfasından alınmıştır. Kampanya hakkında resmi bilgiler için faturalı hat kampanyaları kategorisinden giriş yapılarak teyit alınabilir. Belirtilen şartlara sahip olan aboneler işlemlerini yaptıktan sonra kampanya katılım talebinde bulunmuş olurlar. Kampanya katılım SMS’i taraflarına gönderildikten sonra hediye internetlerini direkt olarak kullanmaya başlayabilirler. Taraflarına sunulan hediye internet için herhangi bir ücret ödememek ile birlikte paket süresi dolduktan sonra otomatik olarak iptal olacaktır.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet Kampanyası” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Prime İnternet Kampanyaları 2021

 

Scroll to Top