Mobil11.Net

Vodafone’dan Ücretsiz Bedava internet Nasıl Kazanılır?

06.03.2021

Günümüzün en popüler teknoloji alanı internettir. Kişiler sürekli olarak hayatlarının her alanında ve her anında internete ihtiyaç duyuyor.

Vodafone’dan Ücretsiz Bedava internet Nasıl Kazanılır?

Bu durumun farkında olan GSM operatörleri de buna uygun kampanyalar sunuyor. Vodafone internet kampanyaları sayesinde kolay şekilde ücretsiz internete ulaşabiliyorsunuz. Vodafone her kullanıcı kitlesine özel fırsatlar sunmaktadır. Böylece hem gençler hem yetişkinler hem de sürekli telefonla haşır neşir olan iş insanları için farklı kampanyalar bulunmaktadır. Son zamanlarda en popüler kampanyaysa konuştuğunuz kadar internet kullanmanızı sağlıyor. Ay içerisinde 10 dakika telefon görüşmesi yaparsanız 10 dakika boyunca, 200 dakika konuştuysanız 200 dakika boyunca ücretsiz şekilde internet kullanabiliyorsunuz.

Vodafone’dan Ücretsiz Bedava internet

Konuştuğunuz kadar internetten yararlanabilmek için tek şart son 30 günde Vodafone’a katılmış olmanızdır. İster hat taşıyarak ister numara değiştirerek bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ister Vodafone şubesinden ister internet veya telefondan bu kampanyadan faydalanmayı talep edebilirsiniz. Kampanyadan çıkmak için ise 542’yi arayarak iptal edebilirsiniz.

Farklı Tarifelerle Kampanya Karşınızda

Bu kampanyada dahil olabileceğiniz 3 farklı paket var. Bunlardan ilki S. Bununla 19 TL ödeyerek 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internetiniz oluyor. L ile 25 TL’ye 1000 dakika, 1000 SMS, 3 GB internetiniz; XL ile 28 TL’ye 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internetiniz oluyor. Hediye internetinizi ise 7000’e NE KAZANDIM yazıp göndererek öğrenebilirsiniz.

Vodafone’dan Ücretsiz Bedava internet Nasıl Kazanılır? ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.