Vodafone Yepyeni Video Paketi 2021

Vodafone Yepyeni Video Paketi

Mobil hat kullanıcılarının aldığı hizmette kaliteyi artırmak üzere her geçen gün çalışmalarını artıran GSM operatörü Vodafone’dan mobil hat almış olan abonelerimize avantajlı paket ve kampanyalar sunuyoruz. Daha fazla interneti, dakikayı ve SMS’i daha uygun fiyatlarla alabilme temelinde planlanan kampanyalarımız arasında ilgi görenlerden bir tanesi de Vodafone Video Paketi. Tarifenizdeki internet kullanım hakkınızda bir azalma olmaksızın video izleyebileceğiniz bu tarifeden nasıl yararlanabileceğiniz hakkında bilgiye aşağıdaki maddeleri okuyarak erişebilirsiniz.

Yepyeni Video Paketi

  • Kampanyamızdan yararlanabilmek için Online Self Servis üzerinden ya da Yanımda uygulamasından giriş yapmanız ve satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gereklidir.
  • Kampanyaya katılım sağlamanın bir başka yolu da Vodafone Cep merkezlerine başvurmaktır.
  • Kampanyaya katılım için kısa mesaj gönderme yolunu tercih ediyorsanız yapmanız gereken 3636’ya ücretsiz göndereceğiniz kısa mesaj ile seçtiğiniz teklifin anahtar kodunu bildirmektir.
  • Bireysel abonelerin tamamı kampanyadan yararlanabilir.
  • Genç Faturasız 1 GB ve Genç Faturalı 1 GB tarifeleri ile Youtube ve İzlesene videolarını ayda 6,90 TL ödeyerek izleyebilirsiniz.
  • Faturasız 1 GB ve Faturalı 1 GB tarifelerinde ise, Youtube ve İzlesene videoları izleyerek kullanabileceğiniz 1 GB internetin karşılığı 9,90 TL’dir.
  • Kullanım haklarınız yüzde 80 oranında harcandığında ve tamamen tükendiğinde kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Haklarınızın kalan miktarını öğrenmek için “KALAN” yazarak 7000’e gönderebilirsiniz.

İnternetinizi harcamadan video izlemenize olanak veren bu kampanyadan yararlanmaya devam etmek istememeniz halinde, müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak kısa sürede iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Yepyeni Video Paketi 2021” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top