Vodafone Yeni Hat Kampanyaları 2022

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları 2021

Vodafone yeni nesil tarife ve avantajları ile birlikte kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları çeşitli tarifeler içerisinden en uygun olanı internet üzerinden ya da ilgili vodafone mağazalarından yardım alarak seçebilirler.

Vodafone yeni hat alan kullanıcıları için de internet hakkı, konuşma dakikaları ve SMS konusunda uygun tarifler sunmaktadır.

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları

Vodafone’dan yeni bir hat almışsanız birçok avantajı kazanmışsınız demektir. Bunları şu şekilde sıralamasını yapmak mümkündür;

  • Standart Yeni Başlangıç Paketinin tavsiye edilen satış fiyatı 57 TL’dir. İçerisinde 22 TL cep lira vardır.
  • Large Yeni Başlayan paketinin tavsiye edilen satış fiyatı 57 TL’dir. Paketin içerisinde 32 TL cep lira vardır.
  • Başlangıç paketlerindeki cep liralar tarife seçeneklerine göre otomatik olarak yüklenebilme imkanı sunar.
  • Eğer cep paket bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız *123#23# numarasını tuşlayarak kalan miktarı öğrenebilirsiniz.
  • Bu tarifelerden yararlanmak istiyorsanız muhakkak yeni bir hat almanız gerekir. Numara taşıma işlemlerinde bu hizmetlerden faydalanılmaz.
  • Her iki başlangıç paketine tüm vergiler de dahildir. Tarifeler 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir. Eğer vodafone kampanyalarında herhangi bir değişiklik yaparsa bunu yasal kurallar çerçevesinde bildirmelidir.

Vodafone tüm kullanıcıları için kaliteli iletişimin alt yapasını oluşturmuş durumdadır. Eğer vodafone’dan yeni bir hat almışsanız tarifeler için birçok yerden yardım alabilirsiniz. Buna göre  de bütçenize ve hangi işlemleri çok kullandığınıza göre birini seçebilirsiniz.

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları 2021” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top