Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava İnternet sayesinde 20 TL yükleyerek 2 GB bedava internete sahip olmak mümkün. Kampanya ile Perşembe Günü 20 TL yükleyenler 2 2GB bedava internetin keyfini sürüyor. Faturasız hatlar Vodafone ile TL yükledikçe Bedava internet kazanmaya devam ediyor. Paketteki hediyeye sahip olmak için Perşembe günü 20 TL yüklemek yeterli geliyor. Kazanılan bedava interneti isterseniz bilgisayarınızda isterseniz veri paylaşımını açıp arkadaşınızda kullanabilirsiniz. Şimdiye kadar pek çok abone bu kampanya sayesinde bedava internet kazanmış durumda. Vodafone abonelerine sürpriz hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Bu paketten sadece faturasız hatlar yararlanabiliyor.

Vodafone Faturasız Özel 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava İnternet ile aboneler TL yükleyerek bedava internet kazanıyor. Bu pakete dahil olmak ise çok kolay. Öncelikle TL yükleme işleminin Perşembe Günü yapılması gerekiyor. Sonrasında bir gün geçerli olmak üzere bedava internet tarifenize tanımlanıyor. İlgili veri kullanma işlemine izin verecek olan aboneler bu kampanyadan yararlanabiliyor. Hediye internet en geç 48 saat içerisinde abonelerin kullanımına sunuyor. Aboneler kalan kullanım miktarını ise; OZET yazarak 7000 numarasına SMS göndererek sorgulatabiliyor. Bu kampanya sadece faturasız hatlar için geçerli olan bir kampanyadır. Kampanya yurt içi tanımlı olduğu için farklı ülkelerde uygulanmıyor. Kazanılmış olan promosyonlar ise Türk Telekom Özel servis ve diğer özel servislerde kullanılmıyor.

Vodafone Perşembe Özel 2 GB Bedava İnternet Kampanyası ” başlıklı yazımızda kampanyadan yararlanmak ve tarife değişikliği yapmak için, yapılması gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte sizlere aktardık. Daha detaylı bilgi edinmek için bizlere yorumlar bölümünden yazabilir veya operatör sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifeler 2021

Scroll to Top