Vodafone Konuştuğunca Bedava internet Tarifesi 2021

Vodafone Konuştuğunca Bedava internet Tarifesi

Vodafone ile sağlamış olduğumuz bedava internet kampanyası, sadece yeni vodafone müşterileri için geçerlidir. Mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanamayacaklar. Bu kampanyaya geçiş yapmış olan yeni aboneler, hafta içi 1 dakikalık telefon görüşmelerinde hafta sonu 1 dakika internet kazanacak ve hafta içi 100 dakika görüşme yapıldığı takdirde hafta sonunda 100 dakika internet kazanmış olacaklardır. Hafta içinde yapış olduğunuz görüşmelerde kazanabileceğiniz en yüksek internet limiti 100 GB’dir.

Vodafone Konuştuğunca Bedava internet

  • Bu kampanya son 30 gün içerisinde yeni hat almış veya numara taşıma yoluyla faturasız hatta geçiş yapanlara özeldir.
  • En fazla 10GB kullanma hakkı olmalıdır.
  • Kazanılmış olan hediye internet paketleri, hafta sonu cumartesi 00.59-Pazar 23.59 saatleri arasında kullanılmaktadır.
  • Belirtilmiş olan sürelerde kullanılmayan internet paketleri, silinir ve sonraki dönemlere aktarılmaz.
  • Tarife dışında ve hafta sonunda yapılacak olan konuşmalarda, internet hakkı kazanılamaz.
  • Belirtilmiş olan tarifelerden birine geçildiğinde, aktif kullanımı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde bu kişiler internet kampanyalarından yararlanamaz.

Vodafone Bedava İnternet Çalışma Sistemi

Sağlamakta olduğumuz Vodafone bedava internet kampanyasında hafta içinde yapılan toplam 100 dakikalık konuşmalarda, hafta sonunda 100 dakika internet kazanıyorsunuz. Hafta sonunda kullanım geçerli olmak üzere, 100 dakikalık ücretsiz internetinizi dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için, son 30 günde yeni hat almak ya da numaranızı faturasız hatta taşımanız gerekmektedir.

Vodafone Konuştuğunca Bedava internet Tarifesi 2021” başlıklı yazımızda konuştukça bedava internet kazanmak isteyen operatör kullanıcılarının yapmaları gereken tüm işlemleri detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi için vodafone.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top