Vodafone Her şey Dahil Pasaport Paketi 2021

Vodafone Her şey Dahil Pasaport Paketi 2021

Vodafone sayesinde yurt dışında da kullanım haklarınızı kullanmaya devam edeceksiniz. SMS, internet ve dakikalarınız geçerliliğini devam ettirsin istiyorsanız Vodafone Her Şey Dahil Pasaport Paketine katılım sağlayabilirsiniz. Sizlere özel sunduğumuz avantajlı kampanyalardan yararlanmak için zaman kaybetmeyin. Diğer şirketlerden farklı olarak Vodafonesağladığı avantajlarla birçok kullanıcının beğenisini kazanmakta. Her müşterinin ihtiyacı ve istekleri oldukça önemlidir. Hayatınızı kolaylaştırmak için devrim niteliğindeki avantajlara göz atabilirsiniz.

Vodafone Her Şey Dahil Pasaport Paketi Hakkında

Yurt dışına çıkan abonelerdenseniz iletişim ihtiyaçlarınız için Vodafone Her Şey Dahil Pasaport Paketini kullanarak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Mevcut tarifelerinizi yurt dışında da kullanma imkanı sunan bu paket sayesinde internet, mesajlaşma ve konuşabilmenin keyfini çıkaracaksınız. Ara vermeden telefonunuzu yurt dışında da kullanmak istiyorsanız Vodafone cep merkezlerinden paketi satın alabilirsiniz. Kısa mesaj ile ya da 542’yi arayarak paket alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarifeye katılım şartı ise Red tarifeleri kullanıcısı olmaktır. Paketi iptal etmek isterseniz Online Self Servis’e kullanıcı bilgilerinize girerek satın alma ya da iptal etme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Günde 14,90 TL ödeyerek Türkiye’deki geçerli internet, SMS, dakika tarifelerinizi yurt dışında da kullanma hakkına sahip olacaksınız. Vodafone Her Şey Dahil Pasaport paketini geçerli olan ülkelerde kullanabilirsiniz. Tüm ulusların arama dakikaları ise 1,55 TL ile ücretlendirilmektedir. Paketiniz bittiğinde de kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Vodafone Her şey Dahil Pasaport Paketi 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone Kampanyaları

Scroll to Top