Vodafone Faturasız Perşembe Yükle Kazan Kampanyası 2021

Vodafone Faturasız Perşembe Yükle Kazan Kampanyası 2021

Vodafone hat kullanan abonelerimiz avantajlı tarifeler ile kullandıkça kazanmaya ve hatlarını daha rahat kullanmaya devam ediyor. Bu kapsamda abonelerimiz için hazırlamış olduğumuz güncel kampanyalardan biri de faturasız hatlar için geçerli olan Perşembe Yükle Kazan kampanyasıdır. Söz konusu kampanyadan yararlanarak 30 TL tutarındaki kontörü Perşembe günü hattınıza yüklediğiniz takdirde bedava internet kullanma hakkına sahip olacaksınız.

Faturasız Perşembe Yükle Kazan Kampanyası

  • Kampanyadan tüm bireysel aboneler yararlanabilmekte olup ilave katılım şartı bulunmamaktadır.
  • Kampanyaya katılım için mesaj gönderme gibi bir uygulama gerekli olmayı Perşembe günü bir defada yükleme işlemi yapmanız yeterlidir.
  • Kampanya kapsamında kazanacağınız internet miktarı yüklediğiniz TL miktarına göre belirlenmektedir. Bir defada yüklemiş olduğunuz TL tutarını 100’le çarparak kazanacağınız interneti MB üzerinden bulabilirsiniz. Bu durum 20 TL yükleme yaptığınızda 2000 MB internet kazanacağınız anlamına geliyor.
  • Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz interneti 1 günlük sürede kullanma hakkınız bulunmaktadır.
  • Onay mesajı geldikten sonra haklarınızı kullanabilirsiniz.
  • Yanımda uygulamasından ya da ‘OZET’ yazarak 7000’e kısa mesaj göndermek suretiyle kalan haklarınız öğrenebilirsiniz.
  • Biten ya da kullanım süresi dolan haklarınız hakkında kısa mesaj ile bilgi verilmektedir.

Perşembe günü TL yükledikçe internet kazanma ve kazanmış olduğunuz interneti 1 gün süreyle dilediğiniz şekilde kullanma şansı veren bu avantajlı kampanyadan yararlanmaya devam etmek istemiyorsanız Online Self Servis aracılığı ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemini kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

Vodafone Faturasız Perşembe Yükle Kazan Kampanyası 2021” başlıklı yazımızda hediye paketlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Ek Paketler Nasıl Yapılır 2021

Scroll to Top