Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları

Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları

En büyük GSM şirketlerinden biri olan Vodafone, dünyanınher yerinde kullanılmaktadır. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında milyonlarca abonesi bulunan bu dev telekominasyon şirketi, sürekli abonelerine yeni fırsatlar ve avantajlar sunmaktadır. Mevcut mobil hattı Vodafone olan yahut mobil hattını Vodafone operatörüne taşıyan abonelere özel bir dizi avantajlı paket ve fırsatları takip ederek değerlendirebilirsiniz. Abonelerinin iletişim ihtiyaçlarının kesintisiz olarak yürütülmesinde en iyi hizmetleri sunan firmalardan biri olan Vodafone, her yaşam stiline uygun mobil paketleri faturasız abonelerine sunmaktadır. Faturasız internet esnek aile paketi de bunlardanbirtanesiolarak belirtilebilmektedir. Hem SMS hem dakika hem de size en ideal internet limiti sayesinde paketinizi 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz.

Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları

  • Kullanım haklarınız ise internet paketinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. 30 gün boyunca 22 TL ödeyerek 750 dakika ve 5000 SMS paketini oluşturabilirsiniz.
  • 25 TL ödeyerek 30 gün boyunca 4 GB cepten internet, her yöne kullanılabilen 750 dakika ve 500 SMS kullanımlarınız hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle İptal Seçeneği

Vodafone, abonelerinin aile bireyleri ile özgürce ve kesintisiz iletişim kurmasını oldukça önemseyen paketler sunarak rahat rahat konuşma ve mesajlaşma imkanı sağlamaktadır. Öte yandan sosyal medyayı ve interneti aktif olarak kullanan kullanıcılar için de esnek aile paketi en ideal seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ailenizle doya doya konuşmak için hemen bu paketi edinebilirsiniz. Faturasız esnek aile paketine bayilerden destek alarak, müşteri hizmetlerini arayarak yahut sms atarak hemen geçebilirsiniz. Hiçbir katılım şartı bulunmayan bu paketi edinmek isteyen abonelerin faturasız mobil hat kullanmaları yeterlidir. Dilerseniz memnun kalmadığınız sürece Vodafone Yanımda uygulaması yahut müşteri hizmetleri aracılığı ile paketinizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Faturasız İnternet Esnek Aile Kampanyaları” başlıklı yazımızda hediye internet paketlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için, tarife ve kampanya kapsamında yapılması gereken tüm işlemleri ve katılım şartlarını sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için operatör web sayfasını ziyaret edebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top