Vodafone Faturalıya Geç Bedava internet Kazan 2021

Vodafone Faturalıya Geç Bedava internet Kazan 2021

Ülkemizin cazip fırsatlarla abone sayısını sürekli olarak artıran operatör firmalarından biri olan Vodafone’dan hat almakla kalmayarak faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz ekstra fırsatlardan yararlanarak daha fazla avantaj elde edebiliyor. Faturalı hatta geçen müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için ihtiyacınız olan detaylar aşağıda:

Faturalıya Geç Bedava internet Kazan

  • Kampanyamıza katılmak için Vodafone cep merkezlerini kullanabilirsiniz.
  • Kullanıcı bilgilerinizle Online Self Servis’e giriş yaparak kampanyayı Tarifelerim ve Paketlerim sayfasından seçerek de katılım sağlamanız mümkündür.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için hazır kart abonesi olmanız gereklidir. Hazır kartlı olmayan aboneler kampanya kapsamındaki fırsatlardan faydalanamaz.
  • Hazırlamış olduğumuz Faturalı Esnek Ekstra kampanyası kapsamında her yöne konuşabileceğiniz 750 dakika ile birlikte yine her yöne kullanabileceğiniz 3000 SMS ve 3 GB internet için ödemeniz gereken tutar alık 35 TL’dir.
  • Aylık ödemeniz daha az olsun istiyorsanız 29 TL ödeyerek Akıl Küpü Kırmızı tarifesinden yararlanabilirsiniz. Akıl Küpü Kırmızı tarifesinde her yöne konuşabileceğiniz süre 1000 dakika, gönderebileceğiniz SMS 1000 adet ve internet miktarı ise 1 GB’tır.

Hazırlamış olduğumuz kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz hakların kullanım süresi 30 gündür ve sonraki döneme devredilmemektedir. Kalan haklarınız için “OZET” yazarak 7000’e gönderebilir ya da Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Tarifeniz sona erdiğinde kısa mesajla bilgilendirme yapılmaktadır. Kampanya kapsamından çıkmak isterseniz online kanalları kullanabilirsiniz. Kampanyadan çıkmanın bir başka yolu ise müşteri hizmetlerine iptal talebinde bulunmaktır.

Vodafone Faturalıya Geç Bedava internet Kazan 2021 ” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone Yeni Hat Kampanyaları 2021

Scroll to Top