Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone’un en cazip kampanyaları bünyesnet avansanız aşağıdaki anlatacaklarımızı mutlaka not edin.

GSM operatörü olarak mobil internet noktasında oldukça bonkör olan Vodafone sürekli olarak bir takım paketler tanımlayarak farklı kampanyalara imza atıyor. Her geçen gün sayısını artırmakta olan Vodafone bunu yeterli görmeyerek Vodafone faturalı netavantaj fırsatları dediğimiz uygulamalarla hem konuşma dakikaları hem bedava internet paketleri sunuyor.

Faturalı Net Avantaj Paketleri

Eğer siz de Vodafone’un tanımlamış olduğu bu paketlerden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki detaylara mutlaka göz atmalısınız. Böylece istediğiniz kadar internette gezinebilir, dostlarınıza ve sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

  • Vodafone net avantajlı olmak için Vodafone net paketlerinden birini tercih etmelisiniz. Yanımda uygulamasına giriş yapıp Vodafone net paketlerinden birini satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone cep merkezlerine uğrayarak kişisel başvuru da yapabilirsiniz.
  • Vodafone net avantaj paketleri faturalı Akıl Küpü, Devreden, Duran, Hesabını Bilen, Faturayı Aşmayan tarifelerine abone olan bütün bireysel ve faturalı müşterilere tanımlanmaktadır.
  • Aylık sadece 14 lira ödediğinizde 250 MB1 ay boyunca hediye edilecektir.
  • Her Aylık 500MB bedava internet istiyorsanız ödemeniz gereken rakam 18 liradır
  • Aylık ödeyeceğiniz 24 TL karşılığında 30 gün boyunca kullanacağınız 1 GB internet hattınıza tanınacaktır.
  • Aylık 35 lira ödeyerek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz.
  • Hattınıza tanımlanmış olan bedava internet bittiğinde kısa mesaj yöntemi ile bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Faturalı Net Avantaj Paketleri Nasıl Yapılır” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top