Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2021

Vodafone her zaman olduğu gibi 2018 yılı içinde birbirinden farklı kampanyalarla birlikte müşteri topluluğunu genişletmeye çalışıyor. 2017 yılında adından söz ettiren kampanyalarla gündeme gelen Vodafone 2018 yılına da iddialı bir giriş yapıyor. Özellikle bedava internetin çeşitli dakikaların ve farklı opsiyonların bulunduğu bu kampanyalar firmamız tarafından internet sitesinde sizler için tanımlanıyor. Böylece firmamız kanalı ile birlikte Vodafone bedava internet kampanyalarından faydalanarak internette doyasıya dolaşabiliyorsunuz. Akıllı telefonlarda kullanılmakta olan mobil internet için bonkörce davranan Vodafone kampanyalarını takip etmelisiniz. Vodafone internet için tanımlanacak olan kampanyaların temelinde uygulamalar yer alıyor. Vodafone sürekli olarak yeni uygulamalarla birlikte farklı servisleri de devreye sokuyor. Böylece bu uygulamalar sayesinde bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Uygulamaları

Vodafone’un sunmuş olduğu bedava internetten istifade edebilmek için Vodafone tarafından belirlenen Yanımda, İnternet Avcıları gibi çeşitli uygulamaları indirip kurmanız gerekiyor. Herhangi bir katılım şartı bulunmayan bedava internet kampanyasından bireysel bütün Vodafone aboneleri faydalanabilir. İptal etmek istediğinizde ise kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Yanımda uygulamasını yüklediğinizde 250 megabaytlık interneti hafta başı Pazartesi gününden hafta sonuna kadar kullanabiliyorsunuz. Vodafone’un sunmuş olduğu bedava internet kampanyalarından birisi de Yanımda 500 megabaytlık uygulaması. Bu uygulamadan faydalanmak için yapılması gereken tek şey haftalık olarak uygulamaya giriş yapıp ziyaret etmek. Bu şekilde size tanımlanacak olan bedava interneti 24 saat içerisinde kullanabiliyorsunuz. Kampanya her hafta bir kez sunuluyor.

Vodafone Bedava internet Veren Uygulamalar 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top