Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

Hazır karttan faturalı hatta geçmek isteyen müşteriler için hazırlanan avantajlı faturalı tarifeler, uygun fiyata konuşma ve mobil internet kullanma imkânı getiriyor.

 Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri

  • Son iki aydaki faturalarınızdan biri ile Vodafone Cep merkezine başvurarak hazır kart yerine faturalı hat kullanmak istediğinizi belirterek sizin için uygun olan tarifelerden birini seçerek katılım talebinde bulunabilir ve geçiş işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak isteyen bireysel abonelerimiz için faturasız hattan faturalı hatta geçme dışında herhangi bir özel şartın sağlanması gerekli değildir.
  • Ayda 21 TL tutarındaki ödeme karşılığında her yöne arama yapabileceğiniz 400 dakika, 2 GB internet ve 1000 SMS kullanma hakkına sahip olmanız mümkündür. Tarife ücretine ek olarak ödeyeceğiniz 3 TL ile ilave 300 dakikaya sahip olabilirsiniz.
  • Ayda 26 TL tutarındaki ödeme karşılığında yararlanabileceğiniz devreden kampanya ile her yöne arama yapabileceğiniz 400 dakika, 3 GB internet ve 1000 SMS kullanma hakkına sahip olmanız mümkündür.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan haklarınızın % 80’ini ve tamamını kullandığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak haklarınızın kalan miktarı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.
  • Kampanyadan ayrılmak istediğiniz takdirde Vodafone bayilerine başvurarak iptal işlemini gerçekleştirebileceğiniz gibi 542 numaralı çağrı merkezini arayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Online Self Servisi kullanarak mevcut paketinizde değişiklik yapabilir veya iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Avantajlı Faturalı İnternet Paketleri” başlıklı yazımızda operatör kullanıcıları için gerekli kampanya ve tarife koşullarını tüm detayları ile birlikte aktardık. Daha detaylı bilgi almak için operatör resmi web sayfasına gidebilir ya da yorumlar bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifeler 2021

Scroll to Top