Vodafone Akıl Küpü 7 GB Tarifesi 2021

Vodafone Akıl Küpü 7 GB Tarifesi 2021

Vodafone her geçen gün yeni sunduğu paketler ve bedava internet paketleri ile faturalı hat kullanan müşterilerine avantajlar sunmaktadır. Vodafone müşterilerinin yüksek internet içeriğine sahip olması için Akıl Küpü tarifelerinde internet paketleri yükseltildi ve en yüksek 7GB internet bulunuyor. Yeni ve eski kullanıcılar için farklı fiyatlarda olan tarifede durma ve devretme özellikleri de seçilebilir. Durma özelliği için ayda 3 TL ek bir ödeme alınıyor.

Bu sayede konuşma, mesaj ve internet paketlerinde aşım yapılmaz. Ayrıca cihazınıza kurulan Vodafone Yanımda uygulaması ile hattınızın bakiyelerini öğrenebilir, borçlarınız sorgulayabilir ve her hafta Bana Ne Var menüsünden Vodafone bedava internet ve indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Akıl Küpü 7GB Tarifesi

Tarifeden tüm bireysel faturalı hat kullanıcıları faydalanabilirler. Cayma işlemlerinde eski tarifenizin tam ücreti, varsa cayma bedeli ve yeni tarifenin kullanılan gün ücretini içeren fatura kesilir. Tarife ile ilgili bilgiler ve geçiş şu şekilde yapılır.

  • Tarife her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 7GB internet içerir. Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet paketi de kazanılabilir.
  • Yeni Vodafone’lular ve faturasızdan geçiş yapanlar için 39 TL ve mevcut faturalı müşteriler geçiş yaptığında 44 TL aylık ücreti bulunur.
  • Diğer operatörleri kullananlar mobil hat merkezlerinden direkt olarak geçiş talimatı verebilir. Vodafone’da olanlar ise müşteri hizmetlerinden geçiş talebi verebilir.
  • Paketin yurtdışı arama özelliği yoktur.

Vodafone Akıl Küpü 7 GB Tarifesi 2021 ” başlıklı yazımızda kampanyaya katılım sağlamak için yapılacak tüm işlem detaylarını yazımızda sizlerle paylaştık. Daha detaylı bilgi edinmek için yorumlar bölümünden bizlere ulaşabilir ya da operatör sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet

Scroll to Top