Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketleri 2022

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketleri 2021

Yaptığımız kampanyalarla yurtiçinden telefon görüşmeleri yapan ve internet kullanmaya devam eden kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde internet desteği alırken aynı zamanda geliştirdiğimiz yurtdışı paketleri ile birlikte yurtdışında da internet kullanımını rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Sizler için en uygun yurtdışı paketlerini sunduğumuz operatörümüzde internet sitemiz üzerinden kendiniz için en uygun yurtdışı internet paketini bulabilirsiniz. İnternet siteleri üzerinden ya da 444 1 444 numaralı müşteri hizmetleri telefon numaramızdan yurtdışı internet kullanımlarınıza yönelik taleplerinizi bize ulaştırarak uygun fiyatlarla yurtdışında da Türk Telekom’un her yerden kullanabileceğiniz internetini deneyimlemeye devam edebilirsiniz. Bunların dışında Türk Telekom mağazalarını da ziyaret ederek orada bulunan personelimizden de destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet

Herhangi bir katılım şartının bulunmadığı ve tüm bireysel aboneler için geçerli olan yurtdışı internet kampanyalarımızda;

  • 25 TL karşılığı alabileceğiniz 1GB internet,
  • 35 TL karşılığı alabileceğiniz 2GB internet,
  • 19 TL karşılığı alabileceğiniz sadece belirli ülkelerde geçerli olan 1GB internet

paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir hafta boyunca kullanımınıza açık olan bu internet paketlerinde bulunduğunuz ülkenin pakete dahil ülkelerden biri olup olmadığını internet sitemizden ya da müşteri hizmetlerimizden sorgulatarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bir haftalık süre içinde kullanılmayan internet haklarının hiçbir şekilde devredilmediği bu paketler daha sonra silinmektedir. Tıpkı yurtiçinde olduğu gibi internet kullanım haklarınızı da internet sitesi, mobil uygulama ve müşteri hizmetlerinden yapacağınız sorgulamalarla kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketleri 2021” başlıklı yazımızda yurt dışında avantajlı internet paketlerinden faydalanmak isteyen operatör kullanıcıları için ihtiyaç duyulan en avantajlı tarifeleri listeledik. Daha detaylı bilgi almak için operatör web sitesini ziyaret edebilir veya ana sayfamızda yer alan güncel kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Vodafone Her şey Dahil Pasaport Paketi 2021

Scroll to Top