Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Yılların Hediyesi Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom hizmet sunduğu abonelerine kendi tarifelerinde geçtiği yılların 3 katı kadar internet kullanımı için bedava GB vereceği bir kampanya sunuyor. Örnek olarak 3 yıllık bir süre Türk Telekom kullanıcısı olmanız durumunda her sene için 3 GB olarak toplamda 9 GB bedava internet kazanmanız mümkün oluyor.

Yılların Hediyesi Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom’un özellikle uzun zamandır müşterisi olanlara yönelik sunduğu bu kampanya Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye sloganı ile sunulmakta ve operatörün mobil tarifelerine geçildiği yıldan itibaren başlamaktadır. Bu süre içerisindeki yılların toplamının 3 karı kadar bedava GB hediye olarak verilmektedir. Uzun zamandır kendi abonesi olanların yüzünü güldüren Türk Telekom Yılların Hediyesi sloganı ile 30 GB’a kadar ücretsiz mobil internet kullanımı sunmaktadır.

Bu kampanyadan Faturalı veya faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor. Türk Telekom’un bireysel olarak mobil aboneleri, aboneliklerinin sürdüğü yıl kadar bedava olarak 3 katı şeklinde kazandıkları Türk Telekom bedava internet 3 ay boyunca kullanılabilmektedir.

Kısa Mesaj İle Kampanyadan Yararlanılması Mümkün

Türk Telekom’un oldukça sevilen ve beğenilen birçok kampanyası içerisinde bulunan bu kampanya özellikle uzun süre Türk Telekom abonesi olanların çok seveceği bir kampanya olacak. Yıllardır Türk Telekom abonesi olarak birçok özel avantajdan yararlanan ve uygun tarifeleri kullanabilen müşteriler bu güzel kampanya ile Türk Telekom abonesi oldukları yılın 3 katı kadar bedava internet kullanımı kazanabilmektedir.

Oldukça ilgi gören ve katılım konusunda oldukça yoğun olan bu kampanyaya Türk Telekom’un online işlemler uygulaması üzerinden katılım yapılması mümkündür. Ayrıca müşteri hizmetlerinin aranması ile de bu avantajlı kampanyaya katılım yapılması mümkün olmaktadır. Bunun yanında kolay bir şekilde kısa mesaj göndererek de Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılım yapılabilmektedir.

Bu avantajlı kampanyaya kısa mesaj ile katılım yapılması ve avantajlarından yararlanılması için 5555’e “YILLAR” yazarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu kolay işlemin sonrasında onay mesajlarının alınması ile kampanyanın sunduğu bedava GB hediyelerinin hattınıza tanımlanması yapılmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için ise gerekli olan tek şart en az 90 gün süren Türk Telekom abonesi olunmasıdır. Bu şartı taşıyan aboneler kampanyaya kolayca katılabilmektedir.

Türk Telekom TV8 2 GB Bedava internet Kampanyası

Scroll to Top